4 puan OBP farkı olmasına rağmen anadolu lisesi alır mı?

Emir Usta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yazın tercih yaptım. Bilişime meraklı olduğum için meslek seçtim ama OBP 85.7043 civarıydı. Okulun ilk günü okul hiç umduğum gibi çıkmadı. Okulun ilk günü anneme sarılarak ağladım. Ben nakil istiyorum falan diye. Hala moralim çok bozuk okulda 1 gün 1 yıl gibi geçmeye başladı. Normalde okulu severdim ama artık okuldan soğumaya başladım 1 haftada. Nakil başvurusu yaptım OBP'm 85 nakil aldıracağım okul 89 ortalamayla alıyor. Ya almazsa falan diye duygusallaşıyorum sürekli kendimi yitiriyorum. 2 kontenjan var okulda ve Anadolu lisesi. Bana ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz? Hayatım parçalanmış durumda, bunu yazarken bile ağlayasım geliyor. Ne olursunuz bir şey deyin.

Hem haftanın 2 günü akşam 5'te çıkıcağımı bilmiyordum. Zaten ortamdaki çocuklara hiç alışamadım. Yani nasıl anlatayım içimde çok huzursuzluk oluyor o okula girdiğimde.

Çoğu okul 15-17 arası çıktığını biliyorum diğer okul da öyle olabilir. Huzur olmadan olmaz ama o da çok önemli.

Çoğu okul 15-17 arası çıktığını biliyorum diğer okul da öyle olabilir. Huzur olmadan olmaz ama o da çok önemli.
ben dersleri dinlerdim şimdi çıkmak için dua etmeye başladım

anadolu liselerinde geç çıkma yokmuş 15:30da çıkılıyo sabit

Yeni konular

Geri
Yukarı