4 RAM slotu olan notebook var mı?

elburuz

Kilopat
Düşündüğüm laptopların site bilgilerinde 4 RAM slotu yazmıyor. Mağazada da açamazsın. İleride eklemek istersem almadan nasıl öğrenebilirim?

Bildiğim kadarıyla yok, şimdiye kadar sadece 2 gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an çok üst düzey laptoplar dışında 4 slot RAM olan modeller pek yok, MSI bazı modellerinde kullanıyordu (aktif üretimde olan modeller var mı emin değilim). Ürünlerin veri sayfası üstünden detaylı şekilde bakarsanız yazar kaç slotu olduğu. Aklınızı karıştıran model nedir?

Eski ROG modellerde falan vardı ama hala var mı bilmiyorum açma şansın yok genelde 2 RAM alt kısımda 2'si de klavye tarafında oluyor.

Genellikle internet satıcısı bununla ilgili bilgi verir. Mağazadalarda da sorarsanız size söylerler. En son ihtimal olarak internette laptopun kasa ismi + dissembly yazarak bulabilirsiniz.

Şu an çok üst düzey laptoplar dışında 4 slot RAM olan modeller pek yok, MSI bazı modellerinde kullanıyordu (aktif üretimde olan modeller var mı emin değilim). Ürünlerin veri sayfası üstünden detaylı şekilde bakarsanız yazar kaç slotu olduğu. Aklınızı karıştıran model nedir?

Şu ara bunu düşündüm:

1682325388030.png

2 adet RAM slotu mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı