4 senedir tanıdığım kıza yeni aşık oldum

Ya abi açıkcası, ben bunu uygulamasam da, ben de içinde tutacağına karşındakine söylemeyi daha mantıklı buluyorum. İnsanı en çok belirsizlik, kararsızlık yorar. Nolacağını, napacağını bilemezsin, bunlara kafa yorarsın, en ufak şeyi büyütürsün.
Kendine bunları yapacağına, söyle. Ya reddedilip unutmaya çalışacaksın, yada o da sana karşı boş değldir. Senin durumunda ilk seçenek bana daha yakın geldi.

Hepiniz çok sağ olun. Anladım demek istediklerinizi fakat nerede ve ne zaman söyleyeceğim ? Uygun zamanı nasıl bulurum ?

Bir kaç kez okuldan sonra ya da hafta sonu napıyorsun, falanca yere gideceğim sen de gelsene gibilerinden yokla bakalım ne tepki verecek. Bu yoklamalarını olumsuz cevaplarsa zaten istemiyordur, kızın bir yerlerini kaldırmaya gerek yok unut gitsin.

Hayat aşık olmak için çok kısa. Ama çok seviyorsan önce aranızı düzelt yakınlaş ama tam sınırda olsun bu yakınlaşma çünkü friend zone mayınlı bölge bir kere girersen bir daha çıkamazsın sonra jestlerle yürü ya kulum hesabı.

Pentagon'da yaşayan arkadaş bu çocuk liseye gidiyor, evlilik teklifi yapmayacak sadece flört edecek. kafasına sıkmazlar diye düşünüyorum. :) Reddedilme riski olmayan şeye teklif denmez, tehdit denir. ;) Reddedilme riski olmadan bir ilişkiyi nasıl kurmayı hedefliyorsun.
Gezegen arkadaş bu çocuğun liseye gittiğini ben de biliyorum, evlilik teklifi yapacağının lafını kimse etmedi zaten. Flört etmek, konuşmak vs. siz ne diyorsanız ben de bilirim endişelenme. Aynı şekilde tehdit ve teklifinde ne olduğunu daha da iyi bilirim. 😉 Benim yazdığımın içinde senin anlamadığın asıl soru şu: Reddedilirse nasıl devam edecek? Arkadaş gibi mi? Yoksa hiçbir şey olmamış gibi mi? (Ki bence bu komik sonuçta hoşlandığını, sevdiğini falan söylüyorsun ve reddediliyorsun akabinde hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorsun, halbuki oldu ve halbuki ikisi de bunun farkında) bunu sormayı kastetmiştim ama sorduğum soruyu, alıntıladığım arkadaş yeterince cevapladı. Yani çekilebilirsin.

Gezegen arkadaş bu çocuğun liseye gittiğini ben de biliyorum, evlilik teklifi yapacağının lafını kimse etmedi zaten. Flört etmek, konuşmak vs. siz ne diyorsanız ben de bilirim endişelenme. Aynı şekilde tehdit ve teklifinde ne olduğunu daha da iyi bilirim. 😉 Benim yazdığımın içinde senin anlamadığın asıl soru şu: Reddedilirse nasıl devam edecek? Arkadaş gibi mi? Yoksa hiçbir şey olmamış gibi mi? (Ki bence bu komik sonuçta hoşlandığını, sevdiğini falan söylüyorsun ve reddediliyorsun akabinde hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorsun, halbuki oldu ve halbuki ikisi de bunun farkında) bunu sormayı kastetmiştim ama sorduğum soruyu, alıntıladığım arkadaş yeterince cevapladı. Yani çekilebilirsin.
Kasılma canım benim :) soruyu sorarken detaya girmesen kimse senin ne dediğini anlayamaz doğal olarak. Telepatik güçlerimiz yok.

Kıza sevdiğini uygun bir dille söyle. Reddedersede önemli değil. Hayatın daha genç. Karşına çok insan çıkacak. Uygun anı bulduğunda söyleyebilirsin.

Kasılma canım benim :) soruyu sorarken detaya girmesen kimse senin ne dediğini anlayamaz doğal olarak. Telepatik güçlerimiz yok.
Kardeş ben oraya soru sorduğum adamı etiketledim ve denilmek isteneni anladı. Bence sen kasıyorsun kendini şu tavırlara bak, tanımadığın insanlara canımlı falan konuşamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı