4 Yıllık Filme Büyük Bir Ara - Görüşürüz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum öncelikle. Hiçbir çıkar gütmeden bulunduğumuz bu ortamda böyle değerli yorumları okumak kişiyi bu gönüllülük esaslı mecrada gerçekten motive ediyor.

Önümdeki 1 senede kariyer olarak farklı bir bölüme geçmek istediğimden bu iş için işin dışında kendime altyapı kurmam gerekiyordu. Bu da benim için ekstra iş yükü anlamına geliyor. Hem eş/dost/akraba, hem iş, hem de böyle mecralar derken kalan kısıtlı zaman çok yeterli olmuyor.

Ben de bu zamanı yaratmak için buraya ayırdığım vakti bu alanda kullanmayı tercih ettim. Hatta başlayalı uzun süre oldu :) Bunun dışında ufukta evlilik gibi bir gerçek var ki her gün sanırım bu gerçekliğe yaklaşıyoruz. Kısa sürede büyük sorumlulukları omuzladım, bunun için önem sıralaması yapmam gerekiyordu.

Benim için kolay bir sene olmayacak lafın özü. Umarım işleri yoluna soktuğumda tekrar görüşürüz, tekrar aynı konularda uzun uzun yazarız. Şöyle 1-2 ayda bir havacılığa uğrayıp 2 kelam edebilirim, o da havacılığa ve uçaklara olan tutkumuzdan kaynaklanır.

Tekrardan iyi yorumlarınız için teşekkür ediyorum, kendinize iyi bakın :)
İki işinizde de bol şans hocam, dönüşünüzde görüşmek üzere.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı