Sosyal'e bir süre ara veriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok var böyle insan maalesef. Fikir almaya gelmiyorlar. Kendi fikirlerini doğrulamaya geliyorlar. İstedikleri cevabı alamayınca da, terslemeye başlıyorlar.
Çevremde de var böyle ne yazık ki, bana sordu izoly sistem alınır mı dedi ben de alınmaz dedim kendisi beni dinlemedi yalvardım hatta ama nafile gitti aldı şuan bin pişman.

Çok var böyle insan maalesef. Fikir almaya gelmiyorlar. Kendi fikirlerini doğrulamaya geliyorlar. İstedikleri cevabı alamayınca da, terslemeye başlıyorlar.

İşler sarpa sarınca ben cevap vermeyi kesiyorum. Bazılarının önerilen tavsiyeleri uygulamadığı, yazılan mesajların çoğunu okumadığı o kadar belli oluyor ki yazasın gelmiyor.

"Xbox One S, 4K görüntü sunuyor. Doğal değil ama 4K" şeklinde yorum yapmışım. Dediğimin doğru olmasına rağmen yanlış bilgilendirmeden ceza yedim. Hemen kanıtları fotoğraf olarak atayım. Konuyu ateşlendirmemek için tamam dediğiniz doğrudur dedim kapattım.

Eki Görüntüle 541642

Eki Görüntüle 541643

Xbox sitesinde 4K yazıyordu ama nerede unuttum. 10 dakika süren araştırmam ile bunları buldum biraz daha uğraşsam daha fazla bulurum.
Teknik olarak dediğiniz doğru sanırım. Bazı oyunları Upscaling yaparak native olmasa da 4K oynatıyor.

Yanlız harbiden PRO2000 diye marka varmış şaka yaptığınızı zannediyordum :D
:D
Evet var. Eskiler bilir. Var da, traktör gibi ses çıkartıyorlar. Sadece Facebook'a girerken bile darboğaz yapıp kasıyorlar.
Ortalama bir PRO2000 sesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle önermiyorum, ama eski sistemdeki 12 yıllık PRO2000 PSU hâlâ çalışıyor.
Ben de önermiyorum. Casper'a rahmet okutur. 'Daha kötüsünü bulamama garantili'. :D Genelde 1 GB RAM olan ve gri renkte olan versiyonları görülür. İlginç bir şekilde bizdekinin PSU'su da 9 sene boyunca bozulmamıştı. Ama 9 seneden sonra bünyem kaldıramadı, apar topar değiştirdim. Sizdekinin PSU'suna da hala daha 'yanlışlıkla' bir şey olmadıysa arkadaki kırmızı voltaj switch ile oynarsanız TNT moduna geçmiş olur. :D

Son düzenleme:
@Motionless IN White

Sadece yeni üyelere tavsiye vermeyi bıraksanız daha iyi olamaz mı?

Katılma ve mesaj sayısına bakarsınız.

Bir kisi icin değmez.

Ben (genelde PS konusunda aktifim) saçma sapan yazılar yazanı, 1 kere uyar. Doğru yola gelip gelmemesi onun keyfinin bileceği iş.

Akıl şey degil ki şey yapasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı