Sosyal'e bir süre ara veriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vatan Bilgisayar aşığı olup üyelere hakaret edip dayanağının da ablasının avukat olması olan saçma sapan bir kişi yüzünden yardım konularında yardımdan vazgeçmeye değmez bence. Ne hâli varsa görsün derim ben onlara.

Zaten bu tür kişilerin mutlaka annesi hakim, babası milletvekili, ablası avukat olup üyelere her türlü hakareti edebiliyorlar.

"Xbox One S, 4K görüntü sunuyor. Doğal değil ama 4K" şeklinde yorum yapmışım. Dediğimin doğru olmasına rağmen yanlış bilgilendirmeden ceza yedim. Hemen kanıtları fotoğraf olarak atayım. Konuyu ateşlendirmemek için tamam dediğiniz doğrudur dedim kapattım.

Eki Görüntüle 541642

Eki Görüntüle 541643

Xbox sitesinde 4K yazıyordu ama nerede unuttum. 10 dakika süren araştırmam ile bunları buldum biraz daha uğraşsam daha fazla bulurum.
Mesajınızı raporlayıp kanıt olarak bu verdiğiniz makale ve açıklamasını sunarsanız uyarıyı kaldırtabilirsiniz.

Konuyu baştan sona okudum. Konu sahibine karşı takındığın tavır hoşuma gitmedi şahsen.

Kullanıcı yeni olabilir, çekincesi olabilir, anakartlardan anlamıyor olabilir. Bunları açıklamak yerine tartışmaya girişmişsiniz gibi geldi bana.

Kullanıcının yazdığı uygunsuz mesajı gördüm ve üzücü bir durum. Ama sizin mesajlarınız da farklı gelmiyor, tarafsız bakınca.

nesil.PNG

sasasa.PNG

teknolojiden zerre.PNG

ulan, gerizekalı.PNG

Amacım tartışma çıkarmak değil. Ama öneri yaparken sakin olmalısınız. Mesela kullanıcıya RAM MHz'sinin durumunu açıklayabilirdiniz. Neyse.

Daha sakin olmalısınız kısaca. Herkes her şeyi bilmeyebilir. Ayrıca bir ürün satın alıyor, kaygıları olabilir.

Kaldı ki Vatan da diğer firmalar gibi garanti ürününü firmaya yolluyor. Yani diğer firmalardan bir farkı olmuyor.

Karşılık beklemeden yardım etmeyi öğrenirseniz problem yaşayacağınızı sanmam. Senin üslubunda da problemler görüyorum ayrıca. Tek yapman gereken saf iyi niyet ile yardımcı olmak ve gerisine karışmamak, bir terbiyesizlik eden olursa da raporlarsın; gereği elbet yapılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı