Sosyal'e bir süre ara veriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Merhaba dostlarım, biliyorsunuz onca öneri yaptım ve öneri yaptığım herkes teşekkür ediyordu.
Bir arkadaş anakart önerisi istemişti ve ben de B450M Pro4 tavsiye etmiştim. Satın almış ancak "şikayetvar.com" şikayetlerini görmüş, halbuki hepsi kargo şirketi ile alakalı. Sonra iade etmiş ve sabahın köründe adamları arayıp bakmalarını falan bekliyor. Neyse elimden geldiğince anlatmaya çalıştım lakin bana Vatan Bilgisayar'ı savunup hakarette bulundu. Bir daha öneri yapmayacağımı bildirmek isterim. Foruma arada sırada konulara bakmak için girerim, ancak mesaj yazacağımı sanmıyorum. Yazsam dahi öneri değil fikir görüşlerimi falan yazarım. Artık yeni üyeler önerileri yapar. Sağlıcakla kalın, ne zaman eskisi gibi öneri yapmaya dönerim bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım o kadar öneri yapıp hep teşekkür aldıktan sonra böyle bir şey insana çok koyuyor. Bir insana neden reklam parası alıyor denilir ki? Sosyali tam bırakmayacağım, sadece öneriler falan yapmayacağım. Ancak tartışma gibi konularda belki yazabilirim, artık blog tarzı gündem ile alakalı konulara değinmeyi düşünüyorum. Madem çok bilgililer kendilerine öneri yapabilirler diye düşünüyorum :) Üye olduğumdan beri belki de sosyale en çok katkısı olan kişiyimdir, bu kadar kısa sürede bu kadar insana yardım edebilmem büyük bir başarı.

Dostlarım o kadar öneri yapıp hep teşekkür aldıktan sonra böyle bir şey insana çok koyuyor. Bir insana neden reklam parası alıyor denilir ki? Sosyali tam bırakmayacağım, sadece öneriler falan yapmayacağım. Ancak tartışma gibi konularda belki yazabilirim, artık blog tarzı gündem ile alakalı konulara değinmeyi düşünüyorum. Madem çok bilgililer kendilerine öneri yapabilirler diye düşünüyorum :) Üye olduğumdan beri belki de sosyale en çok katkısı olan kişiyimdir, bu kadar kısa sürede bu kadar insana yardım edebilmem büyük bir başarı.
Forumda benim gibi, ASrock sever birisini bulmuştum yahu :(.

Forumda benim gibi ASrock sever birisini bulmuştum yahu :(.
Hala buradayım :) Ondan yana şüphen olmasın, sadece önerilere falan ara veriyorum diyebiliriz. Ancak blog falan yapacağım zaman, yahut bunlarla ilgili konu açacağım zaman. Anakartların özelliklerine göre karşılaştırma yapacağımdan emin olabilirsin, büyük konular yolda desem doğru olabilir :)

Hala buradayım :) Ondan yana şüphen olmasın, sadece önerilere falan ara veriyorum diyebiliriz. Ancak blog falan yapacağım zaman, yahut bunlarla ilgili konu açacağım zaman. Anakartların özelliklerine göre karşılaştırma yapacağımdan emin olabilirsin, büyük konular yolda desem doğru olabilir :)
Oh, konu anakartsa tamam, sizin gibi anakartlar hakkında bilgili birisi bu foruma lazım, :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı