40.000 TL iPhone önerisi

Bir telefoncu olarak söylüyorum, ölü telefonculardan da nefret ederim. 40 bine 15 Pro yurt dışı satıyoruz. Yıllık kayıt sistemi söylenmeden gizli yapılarak, klonlanabiliyor. Onun da ücreti 3 bin TL. Ama senin yerinde olsam, yurt dışı iPhone takantısını bırakır. Android'e yönlenirim. Şu an benim kişisel tercihim 14 Pro olurdu ancak bu fiyat yetmez. En mantıklısı Android serisinden taş gibi bir telefon almaktır.

Android bu fiyata S24 var sanırım.

Yurt dışı iPhone karda iCloud ile 2. cihazı bağlasam sorunsuz kullanabilir miyim?

Apple'ı seviyorum şu an S22 kullanıyorum bu arada.

Yurt dışı her türlü sorun çıkarır devlet her geçen gün zorlaştırıyor yurt dışı telefon şartlarını. Önermem. Android'in Samsung'una yönelirsen en doğru karar olur ama bence şu anki telefonun bu kadar iyiyken değiştirmek fantezi olur.

Yurt dışı her türlü sorun çıkarır devlet her geçen gün zorlaştırıyor yurt dışı telefon şartlarını. Önermem. Android'in Samsung'una yönelirsen en doğru karar olur ama bence şu anki telefonun bu kadar iyiyken değiştirmek fantezi olur.

iPad mi alsam o zaman TR.

Şu anki tabletim mi pad 5

Özelden destek vermek yasak, raporladım.
YD 15 Pro Max sanırım 35-40K arası bir fiyatı var. Yanına IP7 alıp telefon aramalarını vs. IP7'ye yönlendirebilirsin. Detaylı rehberleri youtubeda olması gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Android telefona olur mu acaba? Hat IP 7'ye mi takılı olacak 8 ay kullandıktan sonra 4 ay boşlukta bir çözüm bulmak lazım.

Hocam sizde 14 Pro'yu yurt dışı mı kullanıyorsunuz?

Benim de yurt dışı ama ben geçen yaz aldım pasaport kaydı 6K iken kayıt ettirdim.

Android telefona olur mu acaba? Hat IP 7'ye mi takılı olacak 8 ay kullandıktan sonra 4 ay boşlukta bir çözüm bulmak lazım.

Olur. Hat 7'ye takılı oluyor gelen aramalar ve internet paketini kullanabiliyorsun hocam. Hatta nisan ayında alırsan en erken 11-12 gün sonra yani hiç kapanma olmadan 16 ay kullanırsın. Kapanma olunca idareten iPhone 7 ile idare etmek de gayet mantıklı açtırma parası verilmez bu devirde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı