40.000 TL laptop önerisi

Hocam ben 1TB olanı almayı düşünüyorum ama herhangi bir markanın(Teknosa'nin, MediaMarkt gibi) yerlerden almayi düşünüyorum sıkıntı olursa götürme vs acaba internetten alsam herhangi bir sıkıntı olsa çözümü olur mu ve Acer'in teknik servisin müşteri memnuniyeti nasıldır?

Hocam satıcı güvenilir olduktan sonra bir sorun yaşamazsınız Acer'in teknik servisinden memnun olanlar var epey tabii memnun olmayanlar da vardır ama kötü değildir yani.

Hocam arkadaşın kendisi Nitro 16 modelini atmış. onu alması daha iyi olur.

Panel, soğutma ve pil ömrü açısından daha iyi. Değer.
Ve Acer nitro 16 da dahili batarya var sürekli prizde kullanırsak bunun bataryanın üzerinde olumsuz etkisi olmaz mı?

Alabilirsiniz iyi modeldir. Sadece RAM'i 32 yaptırmanızı tavsiye ederim.
Hocam 46000tlye çıktı bütçem bilgisayarın ekstra 1tb SSD ve 32 GB Rami var bu fiyata daha iyisi var mı yoksa yine bunu mu alayım?

Panel, soğutma ve pil ömrü açısından daha iyi. Değer.
Bütçem 46000 oldu 32gb ram ve 1 TB SSD başka bir laptop var mı yoksa Acer nitro 16 mi alayım?

Son düzenleme:
Ve Acer nitro 16 da dahili batarya var sürekli prizde kullanırsak bunun bataryanın üzerinde olumsuz etkisi olmaz mı?

Hocam 46000tlye çıktı bütçem bilgisayarın ekstra 1tb SSD ve 32 GB Rami var bu fiyata daha iyisi var mı yoksa yine bunu mu alayım?

Bütçem 46000 oldu 32gb ram ve 1 TB SSD başka bir laptop var mı yoksa Acer nitro 16 mi alayım?
Acer Nitro alın yine. 32GB Ram, 1TB SSD şeklinde.

Geri
Yukarı