40-45 bin TL sistem toplama

Bütçe
45k
B650-P'nin şuan çok abartı bir fiyatı var normalde 5.300 TL civarında satılıyordu o anakarta 7 bin TL verilir mi bilemedim.

Detaylı baktım ve evet haklısın. Ama kasanın içinde küçücük kalacak anakart. Ben Micro ATX anakartları ATX kasalarda hoş göründüğünü düşünmüyorum.

Toplam: 41.745 TL tutuyor hocam. Eğer 4070 Ti istersen 47 bin civarı tutuyor.

Biraz pahalı olmuş hocam. Mesela 750W PSU gereksiz. Parça kalitesi gayet güzel. 2000 TL daha eklenip 4070 Ti almak daha mantıklı ama.

24.899

6.499

5.399

2.749

1.395

699

2.395

Toplam 44.035. Her parça kaliteli.
@ixmry

Toplam: 41.745 TL tutuyor hocam. Eğer 4070 TI istersen 47 bin civarı tutuyor.
Çok teşekkür ederim. Ben ugrasmadan hazır sistem almayı düsünüyorum... Attığım sistemler cok mu kötü götürmez mi?

Çok teşekkür ederim. Ben ugrasmadan hazır sistem almayı düsünüyorum... Attığım sistemler cok mu kötü götürmez mi?
Hazır sistemler biraz daha pahalıya geliyor. Benim attığım toplama sistemde en iyi ssd'lerden biri var + olarak sıvı soğutucu var fiyatı 41.750 TL. Hazır sistem alacaksanız aralarından en iyisi gaming gende satılan gibi duruyor. Benim attığım toplama sistem ile aralarında 1000 TL var fakat gaming gendeki psu gold değil ssd yavaş ramler 6000 mhz değil.

Biraz pahalı olmuş hocam. Mesela 750W PSU gereksiz. Parça kalitesi gayet güzel. 2000 TL daha eklenip 4070 Ti almak daha mantıklı ama.

24.899

6.499

5.399

2.749

1.395

699

2.395

Toplam 44.035. Her parça kaliteli.
@ixmry
Elinize sağlık attığınız sistemi çok beğendim ama sistem toplama hakkında bir bilgim yok bu işlemi bizler için yapabilecek teknoloji mağazları var mı acaba ?

Elinize sağlık attığınız sistemi çok beğendim ama sistem toplama hakkında bir bilgim yok bu işlemi bizler için yapabilecek teknoloji mağazları var mı acaba?

Evde kendiniz yapabilirsiniz. Abartıldığı kadar zor değil. Yapboz gibi. Takıldığınız yerde konu açabilirsiniz. En kötü güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürürsünüz.

Hazır sistemler biraz daha pahalıya geliyor. Benim attığım toplama sistemde en iyi ssd'lerden biri var + olarak sıvı soğutucu var fiyatı 41.750 TL. Hazır sistem alacaksanız aralarından en iyisi gaming gende satılan gibi duruyor. Benim attığım toplama sistem ile aralarında 1000 TL var fakat gaming gendeki psu gold değil ssd yavaş ramler 6000 mhz değil.
Ayrı ayrı ugrasmak zor olur, aralarında yurt dışından gelen parçalar var. Bana şu an lazım ne yazık ki. Şöyle bir sistem de buldum Lotus 7A-4070 - Game Garaj
Ekran kartını msi olani secsek iyi olur mu?diger parcalardan degismem gereken bisi varsa bütçeyi aşmadığı sürece yapabilirim

Ayrı ayrı ugrasmak zor olur, aralarında yurt dışından gelen parçalar var. Bana şu an lazım ne yazık ki. Şöyle bir sistem de buldum Lotus 7A-4070 - Game Garaj
Ekran kartını msi olani secsek iyi olur mu?diger parcalardan degismem gereken bisi varsa bütçeyi aşmadığı sürece yapabilirim
Hocam hazır sistem alacaksan bunu alabilirsin, özelleştirme olarak ram sayısını 2 yapıp ssd'yi de Samsung 970 Evo Plus 1TB yapıp satın al.

Yeni konular

Geri
Yukarı