40 bin TL televizyon önerisi

redcenter

Hectopat
Makaleler
1
30-40 bin TL bütçe ile TV arıyorum.

Oyun için PS 5 bağlayacağım. Netflix izleyeceğim. Çok fazla TV seçeneği var, hangi özelliklere bakacağımı pek bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam şunu diyebilirim. Rekabetçi oyun oynamayacaksanız 4K LED TV dahi işinizi götürür. Ama ben Call of Duty tarzı rekabetçi oyunlar da oynarım derseniz. 4K 120Hz monitör almanız lazım.

Ben bu TV'nin 50AU7000 versiyonunu aldım. Memnun kaldım hikayeli oyunlar oynuyorum PS5 için. 2. bi kablo ile PC'ye bağlı Euro Truck simulator oynuyorum direksiyon seti ile beraber falan.

Dediklerimi dikkate alarak bişeyler bakabilirsiniz.

Ayrıca tabiki daha pahalı ürünler daha kaliteli olacaktır.

Hocam şunu diyebilirim. Rekabetçi oyun oynamayacaksanız 4K LED TV dahi işinizi götürür. Ama ben Call of Duty tarzı rekabetçi oyunlar da oynarım derseniz. 4K 120Hz monitör almanız lazım.
Rekabetçi oyun oynayacağımı pek sanmıyorum, açıkçası PS 5 bile elime ulaşmadı daha. Yani FIFA, GTA 5, WWE, NBA vb. klasik oyunları oynarız en fazla.

Ben genelde Samsung gibi daha bildindik markalara bakıyordum TCL TV'sini ilk defa görüyorum.

Rekabetçi oyun oynayacağımı pek sanmıyorum, açıkçası PS 5 bile elime ulaşmadı daha. Yani FIFA, GTA 5, WWE, NBA vb. klasik oyunları oynarız en fazla.

Ben genelde Samsung gibi daha bildindik markalara bakıyordum TCL TV'sini ilk defa görüyorum.
Yurtdışında bilindik marka birkaç senedir de türkiyedeler.

Attığım 2 TV'de kalitelidir hocam.

Bu arada TCL markası iyidir. Ama o model yerine attığım 2 model bence daha mantıklı.

Hocam Peki Samsung 50AU7000 nasıl biliyorum tabi 40k olanlarla ölçülemez ama 13500TL fiyata almıştım 1 sene önce.
İyidir ama bütçe varken daha iyilerini almak mantıklı.

Geri
Yukarı