Burak Akkulak

Hectopat
Daha fazla  
Bende şu an Logitech G230 var ancak kulaklığı uzatma kısmı kırıldığı için farklı ve iyi bir kulaklık almak istiyorum. Hem oyun hem de müzik için kullanmayı düşünüyorum. Aklımda birkaç model var. HyperX Cloud 2, Corsair VOID RGB, Corsair VOID Surround, Steelseries Arctis 5, Steelseries Arctis 3. Bu modeller arasından veya 400-450 lira civarında önerebileceğiniz iyi kulaklıklar varsa sebebiyle, karşılaştırmalarıyla paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 5 veya Corsair VOID Surround seçimi yapabilirsiniz. Bana soracak olursanız ikisi arasından Arctis 5 tercih ederdim. Corsair VOID RGB'nin fiyatı 650 TL gibi. Bütçenize yetiyor mu?
Adeksstore'dan wireless olmayanını 405 liraya buldum wireless düşünmüyorum. Ha bir de Corsair VOID Surround ile Corsair VOID RGB arasındaki fark nedir ? (RGB'nin sonuna USB yazmamışım kusura bakmayın.)

Arctis 5'in fiyatı biraz fazla geldi düşününce. Corsair VOID USB RGB ve Corsair VOID Surround arasında kaldım. Corsair VOID USB RGB'de ayrıca jak girişi gelmiyor galiba ve kablo uzunlukları farklı mı bunları bilmiyorum bir bilginiz var mıdır ? Siz alsaydınız Surround'ı mı USB RGB'yi mi tercih ederdiniz ?

Corsair VOID RGB USB şuan 405 liraya bulduğum Adeksstore'da tükenmiş. İtopya'da 450 liraya satılıyor USB RGB. Corsair VOID Surround Hybrid modeli de çoğu sitede yaklaşık 400 lira. Sizce 50 liraya değer bir fark var mıdır karar veremedim. Jakın yanında ses kartı da geliyor mu Surround Hybrid modelinde ?

Son düzenleme:
Corsair VOID RGB USB şuan 405 liraya bulduğum Adeksstore'da tükenmiş. İtopya'da 450 liraya satılıyor USB RGB. Corsair VOID Surround Hybrid modeli de çoğu sitede yaklaşık 400 lira. Sizce 50 liraya değer bir fark var mıdır karar veremedim. Jakın yanında ses kartı da geliyor mu Surround Hybrid modelinde ?
Uzun zaman geçmiş ama sormak istiyorum. Seninle aynı ikilemde kaldım surround Dolby 7.1adaptorle gelen 400 rgb USB 450 TL . Işık için 50 TL verilmez diye düşünerek surround 7.1 adaptörü olanı sipariş verdim. Ayrıca telefonda da kullanma imkanı sunuyor böyle olması . Sen hangisini aldın ve memnun musun ?

Uzun zaman geçmiş ama sormak istiyorum. Seninle aynı ikilemde kaldım surround Dolby 7.1adaptorle gelen 400 rgb USB 450 TL . Işık için 50 TL verilmez diye düşünerek surround 7.1 adaptörü olanı sipariş verdim. Ayrıca telefonda da kullanma imkanı sunuyor böyle olması . Sen hangisini aldın ve memnun musun ?
Ben hem Void Surround hem de Void PRO RGB USB aldım ikisinde de cızırtı benzeri ses sorunu yaşadım ben böyle konularda ayrıntıya takıntılı biriyim o yüzden ben tavsiye etmiyorum. (Bu arada bu corsair kulaklıklarının sanırım hepsinde bu şekildeymiş genelde çoğu kişi bu sesten rahatsız olmuyor galiba ama beni ve bir arkadaşımı daha rahatsız etti yine de sizin kararınız.) En sonunda Steelseries Arctis 3 7.1 aldım. Şu an memnunum size de tavsiye ederim. Kulaklık elinize ulaştıktan sonra deneyecek olursanız yorumunuzu bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı