400-500 TL Ekipman Tavsiyesi

kadirk06

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bazı arkadaşlarımızın yardımıyla 1500 tl bir sistem topladım. Şu an elimde pc ancak şu anki ekipmanları cs go v.b oyunları oynamak pek kolay olmuyor bu yüzden sizden 400-500 tl arası kulaklık, mikrofon, mouse, mouse pad ve klavye önerisi bekliyorum. Lütfen g300 demeyin çünkü o mouseyi bir arkadaşından ödünç alarak kullandım ancak makro tuşlarına elim çarpıyor önerilerinizi bekliyorum. Mikrofonlu kulaklık da önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merakımdan soruyorum 10 tl lik ve 100 tl lik mouseler arasında fazladan düğme farkı haricinde başka bir farkı hissedecek misin? (ben bir fark göremediğim için sordum.)
10 tl ye al bi tigoes bak keyfine :)

Merakımdan soruyorum 10 tl lik ve 100 tl lik mouseler arasında fazladan düğme farkı haricinde başka bir farkı hissedecek misin? (ben bir fark göremediğim için sordum.)
10 tl ye al bi tigoes bak keyfine :)
Dpi değerini isteğin ve el alışkanlığına göre ayarlaman, bazı mouselarda ağırlık ayarlaman gibi özelliklerde var

Mouse : Steelseries Sensei RAW Frost Blue 130 TL (Gameekstra)
Kulaklık : Kingston Hyper Cloud Core 180 TL (n11)
Klavye : Bloody B120 Turbo 130 TL (Gameekstra)
Mousepad: Bloody Crazy Fighter Large 50 TL (Gameekstra)
--------------------------------------------------------------------------------------
490 TL

AMAZON : (188$ yaklaşık 530 tl)
-------------
Mouse :http://www.amazon.com/Razer-DeathAd...d=1461837182&sr=1-1&keywords=razer+deathadder 60 dolar
Kulaklık : Amazon.com: Razer Kraken Pro Analog Gaming Headset for PC and Playstation 4, Black: Computers & Accessories 60 dolar
Mousepad : Amazon.com: SteelSeries QcK Gaming Mouse Pad (Black): Electronics 8 dolar
Klavye : Amazon.com: Tt eSPORTS Poseidon Z Blue Switch Illuminated Keyboard (KB-PIZ-KLBLUS-01): Computers & Accessories 60 dolar
Amazondaki daha iyidir öneririm

dpi 6400+ olursa iyi olur aliexpress gibi sitelerden sipariş etme imkanım var ve elim çok büyük yani fazla büyük kusura bakmayın uzun zamandır bakamadım konuya

Arkadaşlar tamamen merakımdan soruyorum ama amazon türkiye'ye ürün getiriyormu

dpi 6400+ olursa iyi olur aliexpress gibi sitelerden sipariş etme imkanım var ve elim çok büyük yani fazla büyük kusura bakmayın uzun zamandır bakamadım konuya

Arkadaşlar tamamen merakımdan soruyorum ama amazon türkiye'ye ürün getiriyormu
Amazondan sipariş verebilirsin getiriyorlar Türkiye'ye. @k1nzu arkadaşımız çok iyi önermiş.

Buyrun 520 TL. Mouse ve kulaklık renginizi istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Ben kendi beğendiğimi, klasik halini koydum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-04-28-20-20-47.png
    Screenshot_2016-04-28-20-20-47.png
    88,5 KB · Görüntüleme: 426
  • Screenshot_2016-04-28-20-20-47.png
    Screenshot_2016-04-28-20-20-47.png
    88,5 KB · Görüntüleme: 344
Kardeşim tost makinesı ile mi çektin screenshot'ı. Bu ne böyle ?
Telefonumdan görüntü aldım direk ve linki açtıgım zaman gayet net bende bilmiyorum hocam.
Yinede benden kaynaklanıyor ise diye ben ekipmanları yazayım.
Mouse : Steelseries Rival 100
Kulaklık : Steelseries Siberia 200
Klavye : Logitech G103
Mousepad : Steelseries Qck Medium

Prof oyuncu değilsen aldığın ekipmanların Bim den aldığın mause dan pek te bi farkının olmadığını goruceksin ayrıca 6400+ dpi ne yapicaksin merak ettim cs go için 500 dpi yeterken:)

Geri
Yukarı