400₺ Mouse Önerisi

Biraz daha beklemeni öneririm, Dolar şuan ki seviyesinden daha değerli iken Asus ROG Pugio almıştım 300TL'ye şuan 800'e kadar çıkmış, tekrar düşeceğine eminim çok fazla memnun olduğum bir mouse ve değiştirilebilir sert, yumuşak gibi ve basım ömrü 50Milyon tık olan 2 adet switch ile beraber geliyor, eğer ki sağ elini kullanıyorsan, serçe ve yüzük parmağımı da kullanırım diyorsan toplam 4 adet Makro tuşun oluyor, sık kullanmadığın özellikleri atayabilirsin, tuşlar manyetik ve rahatça çıkabiliyor, bunun dışında çıkardığın tuşları, switch'leri koymak için kap, taşıma çantası ve tuşları çıkardığında kötü bir görüntü olmaması için yine manyetik olan kapakları var, RGB'si ise diğer mouse'lara göre çok daha fazla ön plana çıkıyor, alt kısımlarında kalmıyor, özelleştirilebilir ve yazılımı da gayet gelişmiş, ayrıca mouse'un tuş ve avuç içi kısımlarının ellerin yağlı olmadığı sürece kaymadığını da belirtmem lazım en çok sevdiğim özelliği de budur, Rival 600'ü denemiş birisi olarak Pugio'yu kesinlikle çok daha fazla öneririm.

Sürekli aynı fare'yi kullanmıyorum. Fare'nin hafif olması uzun süreli kullanımlarda bileğinize daha az yük bindiği için fareye ve imlece olan hakimiyetinizi arttırdığı düşünülüyor. Yalnız her oyuncu aynı değil. Pek çok oyuncu görece ağır fareler ile daha rahat oynadıklarını da belirtiyor.
Kısacası büyük bir çoğunluk hafif fareleri tercih etmeye başladı. Ama bu durum sizin için geçerli olmayabilir. Hafif bir fareyi deneyimlemeden nasıl bir fark hissedeceğinizi kestirmek oldukça zor.
Şöyle düşünün ağırlıktan önce farenin şekline ve elinize olan uygunluğuna karar vermelisiniz.
Sonrasında tuş sayısı, pozisyonları, ağırlığı, kablosunun esnekliği ve fare ayaklarının kalitesi diğer unsurlar.
Bilgi için çok teşekkür ederim. Bugün bir kaç mouse denedim ve pek çok mouse'un rival 300'e göre serçe parmağımı boşta bıraktığını gördüm. G502 ve G402 alışılabilir, ama ne kadar zamanda onu bilemiyorum.
Biraz daha beklemeni öneririm, Dolar şuan ki seviyesinden daha değerli iken Asus ROG Pugio almıştım 300TL'ye şuan 800'e kadar çıkmış, tekrar düşeceğine eminim çok fazla memnun olduğum bir mouse ve değiştirilebilir sert, yumuşak gibi ve basım ömrü 50Milyon tık olan 2 adet switch ile beraber geliyor, eğer ki sağ elini kullanıyorsan, serçe ve yüzük parmağımı da kullanırım diyorsan toplam 4 adet Makro tuşun oluyor, sık kullanmadığın özellikleri atayabilirsin, tuşlar manyetik ve rahatça çıkabiliyor, bunun dışında çıkardığın tuşları, switch'leri koymak için kap, taşıma çantası ve tuşları çıkardığında kötü bir görüntü olmaması için yine manyetik olan kapakları var, RGB'si ise diğer mouse'lara göre çok daha fazla ön plana çıkıyor, alt kısımlarında kalmıyor, özelleştirilebilir ve yazılımı da gayet gelişmiş, ayrıca mouse'un tuş ve avuç içi kısımlarının ellerin yağlı olmadığı sürece kaymadığını da belirtmem lazım en çok sevdiğim özelliği de budur, Rival 600'ü denemiş birisi olarak Pugio'yu kesinlikle çok daha fazla öneririm.
Pugio biraz daha düz tabanlı o yüzden çok tercih edebileceğim bir mouse değil, ama tavsiye için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı