400₺ mouse önerisi

Halo Dayı

Hectopat
Bütçeyi 400 olarak belirledim. Aslında 8 yıl kablosuz kullandım sonra kabloluya geçtim. 4 yıldır kablolu kullanıyorum memnunum ama kablolar fazla dolanıyor zaten dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Ve ben kablosuzdan fazla bir fark görmediğim için tekrar kablosuza geçmeyi düşündüm. Hem Xbox kullandığım için onda da kullanabilirim. Zaten klavyem kablosuz. Ben Logitech G305 modelini düşündüm ve beğendim modeli. Siz ne dersiniz model iyi midir? Zaten 6 yıl kullandığım kablosuz klavye ve mouse da Logitech'ti şu anda G300S kullanıyorum. Hala da memnunum bir sorunu yok. Yani markadan vazgeçmek istemiyorum ama başka önerilerinizi de bekliyorum.

G305 alınır hocam.

İsterseniz şuradan başka farelere bakabilirsiniz, benim çok bilgim yok çünkü.

4 yıldır G102 kullanıyorum G305'in kablolu modeli olarak düşünebilirsin 4 yıldır hiç sıkıntı çıkarmadı bana. Kalitesine şüphe duymana gerek yok.

Hayır. 400'e. Linki Amazon'dan attım oradan aldığım için. Başka yerlerde 400₺'ye var.

1610912063740.png

Rival 3 wireless alın geçin. Kaliteli sensör yüksek CPİ seçeneği. Yeterli RGB aydınlatma. Ayrıca yazılım desteği. İyi bir malzeme kalitesi ve steelseries kalitesi. Tartışmaya kapalı.

Geri
Yukarı