400₺ mouse önerisi

mertvuuk

Centipat
Ben SteelSeries Rival 600 düşündüm. Sizin fikriniz de önemli tabii. Tek iyi olur dediğim şey kablolu olabilir yani hem kablolu hem kablosuz onun dışında yok. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
G502 bulursanız indirimde bu olabilir hocam Gladius 2'de güzel bir seçenek ama Rival 600'de gayet sağlam ve renkli bir şeçenek size kalmış.

Steelseries 600 kullanıyorum. Ayarlanabilir ağırlık ve sensörün üst düzey olması artı. Yanda 3 adet tuş var bu da güzel. Tek sıkıntı yanlarında tutuş için kaygan malzeme kullanılmış. Ellerinden kayıp gidiyor mouse. Bu yüzden 100 gr üstü ayarlayıp, DPI arttırıp bilekten oynayamıyorsun. En fazla 3 ağırlık takıp oynanabiliyor yoksa elinden kayıyor. Hayvani ellere sahip olmama rağmen.

Hocam kablosuz mouseler 500 550 arası değişmekte dediklerimde kablosuz yok kablolu hepsi Rival 650 var 700 800 civarı 502 kablosuz 1000 gladius da 700 civarı olması gerek.

Peki sağ olun :D.
SteelSeries 600 kullanıyorum. Ayarlanabilir ağırlık ve sensörün üst düzey olması artı. Yanda 3 adet tuş var bu da güzel. Tek sıkıntı yanlarında tutuş için kaygan malzeme kullanılmış. Ellerinden kayıp gidiyor mouse. Bu yüzden 100 gr üstü ayarlayıp, DPI arttırıp bilekten oynayamıyorsun. En fazla 3 ağırlık takıp oynanabiliyor yoksa elinden kayıyor. Hayvani ellere sahip olmama rağmen.

Tamamdır beni aydıntaldıgın için teşşekürler.

Geri
Yukarı