400 TL klavye önerisi

Bütçe
400
Bloody klavyenin incelemesini izledim tüm tuşları mekanikmiş. O marka mekanik tuşları genelde ayrı renkte yaptığı için az önceki gibi bir önyargım oldu. Tüm tuşları mekanik olduğuna göre alabileceğin en iyi klavye o. Bendeki LK switch klavyenin tuş mekanizmaları ilk günüyle aynı sesi ve aynı hissi veriyor. Mekanizma bir yere dokunmadan sadece ışığı keserek çalıştığı için ömrü diğer klavyelerin tuşlarından kat kat kat uzun olur.

Ş,Ü harfleri falan var Türkçe Q değil mi?
Ben deil diye biliom tekrar bakayım
Bloody klavyenin incelemesini izledim tüm tuşları mekanikmiş. O marka mekanik tuşları genelde ayrı renkte yaptığı için az önceki gibi bir önyargım oldu. Tüm tuşları mekanik olduğuna göre alabileceğin en iyi klavye o. Bendeki LK switch klavyenin tuş mekanizmaları ilk günüyle aynı sesi ve aynı hissi veriyor. Mekanizma bir yere dokunmadan sadece ışığı keserek çalıştığı için ömrü diğer klavyelerin tuşlarından kat kat kat uzun olur.
Tamam türkçe ymiş saol
Benim hatam
Biraz büyük değilmi ben daha küçük bekliyordum.

Tamam, bunu alman en mantıklı seçim olur. Ömürlük ve aşırı iyi tuşları var bayılırsın. Ama uyarayım yanında "ekstra" gelen silikon tuşları öyle bir şey gelmemiş gibi düşün. Çünkü çok çabuk yıpranıyor. Jest olsun diye fazladan 8 adet tuş koymuşlar.

Hocam neden şart? Ben de bilgisayar okuyorum da, %60 almayı düşünüyordum.
Yazılım için olan klavyem bu. Daha hızlı yazacağın aşikar. İşlemlerle ilgili işaretler ve numaralar bir tarafta. Çoğu işaret için shift falan kullanmama gerek kalmıyor. Şu an öğrenci olduğum için çok bir şey fark etmiyor benim için çünkü 20 satır yazıyorsam 22 yazıyorum aynı hızda ama hızlandığımda takır takır yazarım bununla. Öğrenirken de diğerinden daha kolay oluyor. Bu iş için bu klavyeden iyisi de yoktur bence. 2. eli 100 lira falan. 6gv2 modeli.
SteelSeries-6Gv2_small.jpg

Geri
Yukarı