400 TL monitör önerisi

Hem eski hem de yeni bilgisayarlar için böyle bir giriş tercih ediyorlar. Şirketler için de ideal monitörler arasında. (y)

@Cr4T1v3 kullanıcısı tam size göre monitör önerisinde bulundu. Fazla oyun oynamıyorsunuz o yüzden VA panel size göre daha avantajlı. Favori listeme bu monitör de eklendi. (y)

5 ms GTG tepki süresini oyun oynayanlar tercih etmiyor. Oyunda herhangi bir "üstün başarı" gütmeyen kişiler de bu monitörü alabilir. Yani 4 ms fark benim için detay. İki monitörü karşılaştırdım BenQ daha cazip geliyor panel tipi LED iken Dell LCD-WLED. BenQ'da bazı teknolojiler varken Dell'de yok. Ayrıca önerdiğiniz monitörün H modeli var onda HDMI girişi de mevcut ona da bakabilir. Kısaca genel olarak bakıldığı zaman BenQ daha alınası geliyor.
Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör Monitör

@Spontune Monitörler/paneller konusunda "çok" bilgisizsin! Bana kıyasla tabii, çoğu kişiden iyi. Sen beni takip etsen iyi olur, senin gibi zeki birine bilgiyi verirsen onu uçurur. Bak @Nazım Paşa beni geçti. :)

Oyun için ya da değil; her ne olursa olsun, her koşulda... asla ve asla TN panel almayın, önermeyin!

Hocam zaten hepsi WLED. Yani bu LCD bu WLED gibi bir şeye rastlama olasılığınız çok az.
Gerçekten TN panele bakmak bile IPS'ten sonra zor geliyor. Oyuncu 5 ms tepki süresi ile 1 ms tepki süresi arasındaki farkı oyun sırasında anlayamaz. Belki yarış oyunlarında biraz görülür. Panel tipi bunlardan önemli. Bu yüzden oyuncu ya da değil VA panel olan daha avantajlı.
Ayrıca BenQ olanın giriş gecikmesi 13 ms ki bu çok iyi bir değer.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı