400 TL mouse ve mouse pad önerisi

Hocam sadece fps oynuyacam

Hocam rival 700 bütçemi çok aşıyor razer deathadder chroma Fps oyuna olursa alacam
Ben pek FPS oyunu oynamıyorum arada sırada CS:GO oynuyorum ve Deathadder'ı kullanmaya başladıktan sonra daha iyi oynadığımı söyleyebilirim fakat önceki mouse'um fazla kötüydü bunu da göz önünde bulundurmak lazım fakat ele gerçekten çok iyi oturuyor ve rahatsız etmiyor tabi sizin eliniz benim elimden daha büyük olabilir ama genel olarak rahat bir mouse diğerleri hakkında pek bir fikrim yok fakat Logitech de alabilirsiniz Logitech mouselar da FPS oyunları için kalitelidir.

Hocam sadece fps oynuyacam

Hocam rival 700 bütçemi çok aşıyor razer deathadder chroma Fps oyuna olursa alacam

Yok hocam bütçemi aşıyor rival 700 fps oyuna deathadder chroma olurmı
O zaman hocam ya Razer Deathadder ya da Logitech G502 Spectrum RGB alın, ikisi de çok iyidir. Yüksek DPI değeri ve makro tuşları sayesinde iyi oynarsınız. Zaten iki markada oyun ekipmanı konusunda dünya devi.

O zaman hocam ya Razer Deathadder ya da Logitech G502 Spectrum RGB alın, ikisi de çok iyidir. Yüksek DPI değeri ve makro tuşları sayesinde iyi oynarsınız. Zaten iki markada oyun ekipmanı konusunda dünya devi.
G502de çoktuşvar hocam tipide goşuma gitmiyor deathadder de az tuş var güzel tipi var

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı