400 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

7.1 müzik dinlerken kötü. Oyun içinde çok gerekli değil bence. Cloud Revolver ya da GSP 300 modellerini öneririm.

Ben bu önerdiğiniz kulaklıkları telefonda da kullanmak istiyorum. Fakat absürt durur mu diye de merak ediyorum. Aydınlatır mısınız?

Dışarıda da kullanmak istiyorsanız "Gaming" adı altında satılmayan çok iyi modeller var. Ki normalde "Gaming" adı altında satılmayan "müzik" için üretilen kulaklıklar "mikrofon hariç" geri kalan her yönden daha iyi oluyor. Ama işte milletimiz onu pek kabul edemiyor illa "Gaming" yazması gerektiğini düşünüyor bu yüzden ona göre öneri yapıyorum.

Haklısınız. O halde üçünü de eliyorum. Müzik kulaklıklarını ön plana koyuyorum. Oyun oynarken yetecek, müzik dinlerken sesleri berrak aktaracak bir kulaklık arıyorum diyeyim. :) 2 tane buldum fakat yorumlarınıza ihtiyacım var.
  1. Xiaomi Pro HD
  2. Beats EP On-Ear (Renk seçeneklerinde neden fiyat farkı var?)

Stoklardan kaynaklanan bir olay olabilir. Tam olarak o kadarını bilmiyorum ama performans olarak hiçbir fark yok sadece kozmetik fark o. Kulak içi mi istiyorsunuz yoksa kulak üstü mü?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı