400 TL'ye klavye önerisi

Washi

Picopat
400 TL bütçem var, klavye almak istiyorum. Membran olur, mekanik hisli olur, fark etmez. GamePower, Rampage gibi markalar istemiyorum; kaliteli markalar olmasını rica ediyorum.

Kendimde kullanıyorum öneririm.

O klavyeye 250TL'den fazla para verilmez. RGB'si sönük, malzemesi plastik. Tek özelliği markasının adı. Bu klavye her konuda Vigor GK30'dan iyi Rampage KB-R96 Ultimate RGB Metal Gövdeli Oyuncu Mekanik Fiyatı metal gövdeli, optik Switch'li, su geçirmez (üstüne kaç kere su soda kola vs. döktüm, üstüne yıkadım hiçbir sorunu yok) RGB bakımından zengin, Keycap'leri pürüzlü yapıda olduğu için ne parmak izi bırakıyor ne de zamanla soyuluyor, gayet kaliteli. Ses açma kısma şarkı atlama vs. kısayol tuşları da var.

O klavyeye 250TL'den fazla para verilmez. RGB'si sönük, malzemesi plastik. Tek özelliği markasının adı. Bu klavye her konuda Vigor GK30'dan iyi Rampage KB-R96 Ultimate RGB Metal Gövdeli Oyuncu Mekanik Fiyatı metal gövdeli, optik Switch'li, su geçirmez (üstüne kaç kere su soda kola vs. döktüm, üstüne yıkadım hiçbir sorunu yok) RGB bakımından zengin, Keycap'leri pürüzlü yapıda olduğu için ne parmak izi bırakıyor ne de zamanla soyuluyor, gayet kaliteli. Ses açma kısma şarkı atlama vs. kısayol tuşları da var.

Rampage markasını istemiyor arkadaş :) ama siz bilirsiniz.

İstemediğini belirttiği kısmı ilk okuduğumda fark etmedim. Ama dediğim gibi o klavyeye asla o para verilmez. Neyse, marka bağımlılarına dil dökemem. Ben açıklamamı yaptım.

Ben zamanında setini 220 TL'ye almıştım ama malum ekonomi ortada :) şu an paran olsa alır mısın dersen bana ben almam sizin attığınız klavyeye yönelirim ama bende de bir Rampage fobisi oluştu :D.

Ben zamanında setini 220 TL'ye almıştım ama malum ekonomi ortada :) şu an paran olsa alır mısın dersen bana ben almam sizin attığınız klavyeye yönelirim ama bende de bir Rampage fobisi oluştu :D.

220TL'ye setini aldığınız zaman ben de onu düşünüyordum ama dolar her geçen gün arttığı için alacağım zaman şimdiki fiyatına denk geldi. Rampage fobisi hakkında aslında haklısınız. Böyle markaların düşük fiyatlı ürünleri kötü oluyor ama ben şu anda piyasadaki en iyi Rampage ürünlerini kullanıyorum, en üst seviyedeki ürünleri gerçekten güzel. Ha alt seviye ürünlerini de kullandım, hiç memnun kalmadım. Ama dediğim gibi üst seviye ürünleri gerçekten kaliteli. Drop Plus ile Ultimate ikilisini kullanıyorum, ikisi de bana "keşke bilindik marka alsaydım" gibi sözler söyletmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı