400 TL'ye klavye önerisi

sametcalsknn

Hectopat
Arkadaşlar 400 TL bandında klavye almak istiyorum. Gamenote olan forumda bu bütçeye bunu al geç şeklinde çok önerilmiş, diğerinin multimedya tuşları ve bilek desteği olmasını beğendim, Hepsiburada değerlendirmesi oldukça yüksek. Bu artılardan vazgeçip Gamenote alınır mı? Arasındaki kalite farkı çok mudur?

İkisi de aynı rengin laciverti açıkçası. Bu fiyata fazla kaliteli ürün beklemeyin derim. A101'in sattığı Piranha klavyelerle aynı kalitedeler çünkü hepsi fason üretim. Markalar farklı.

Arkadaşlar 400 TL bandında klavye almak istiyorum. Gamenote olan forumda bu bütçeye bunu al geç şeklinde çok önerilmiş, diğerinin multimedya tuşları ve bilek desteği olmasını beğendim, Hepsiburada değerlendirmesi oldukça yüksek. Bu artılardan vazgeçip Gamenote alınır mı? Arasındaki kalite farkı çok mudur?

Hocam ikisi de güzel klavyeler ama ben şahsen gamenote al geç derdim.

Gamenote o fiyatlar için genelde daha çok önerilen klavye sağlamlık vs açısından. Harflerin silinmesi gibi durumlar oluşabilir belki belirli bir süre sonra ama şu anki piyasada 400 TL için bunları kabullenmek gerekiyor.

Hocam benim tavsiyem uzun ömürlü olması için bu bütçedeki A4Tech klavyelere yönelmeniz. Örneğin Amazon.com.tr
Alınabilir. Abartısız söylüyorum 10 seneyi geçer dayanıklılığı, ayrıca lazer kesim tuşlar silinmiyor. Gamenote'un modelinde ise tam emin değilim ama Anti-Ghosting var sanırım, tek artısı bu.

Hocam benim tavsiyem uzun ömürlü olması için bu bütçedeki A4Tech klavyelere yönelmeniz. Örneğin Amazon.com.tr
Alınabilir. Abartısız söylüyorum 10 seneyi geçer dayanıklılığı, ayrıca lazer kesim tuşlar silinmiyor. Gamenote'un modelinde ise tam emin değilim ama Anti-Ghosting var sanırım, tek artısı bu.
Ben de Gamenote'da anti ghosting var diye biliyorum ama tuş konusunda yukarıdaki mesajda da yazmıştım ondan tam emin değilim silinme olabilir Gamenote'da. Silinme konusu tatsız bir şey olsa da sonuçta bir anda olacak diye bir şey yok ve olsa da çok kullanılan oyun tuşlarında olur yani ona rağmen yine de alınabilir bu fiyata Gamenote. Hissiyatı A4Tech'e göre daha iyidir kanımca ama ömür konusunda A4Tech daha iyidir tabii ki.

Yorum yapan herkese teşekkürler, bu fiyat bandında ürün arayan arkadaşlar için de faydalı bir bilgi alışverişi oldu. Uzun süre kullanıma uygun olması için sanırım tercihimi A4 tech ten yana kullanacağım

Geri
Yukarı