4000 TL 165Hz IPS monitör önerisi

Ghosting olmayan, 165Hz, IPS, 1ms, 1080p, 4000TL monitör önerebilir misiniz?

165Hz değil, fakat arada zaten kolay kolay fark edilmeyecek bir fark var. Bu bütçede pek fazla monitör kalmadı maalesef.

Ghosting olmayan, 165Hz, IPS, 1ms, 1080p, 4000TL monitör önerebilir misiniz?

165Hz değil, fakat arada zaten kolay kolay fark edilmeyecek bir fark var. Bu bütçede pek fazla monitör kalmadı maalesef.

Arkadaş 165Hz istemiş.

Bunlarda ghosting sorunu yaşar mıyım? Şuan elimde Asus Tuf Vg24vqe var. VA panel olduğu için aşırı derecede ghosting var ve çok rahatsız oluyorum.

Bunlarda ghosting sorunu yaşar mıyım? Şu an elimde ASUS TUF VG24VQE var. VA panel olduğu için aşırı derecede ghosting var ve çok rahatsız oluyorum.

Normalde konuya ilk geldiğimde direk yapıştıracaktım ama 1 2 dakika araştırdım ve forumlarda bir sıkıntı yaşayan göremedim.

Bunlarda ghosting sorunu yaşar mıyım? Şu an elimde ASUS TUF VG24VQE var. VA panel olduğu için aşırı derecede ghosting var ve çok rahatsız oluyorum.

Bu monitörün ghosting sizi rahatsız etmeyecek derecede az.

Son düzenleme:

Forumda bu monitörün ghosting sizi rahatsız etmeyecek derecede az olduğunu söylüyorlar.

Yani IPS panelde özellikle bu bütçede ghosting olması normal ama az olduğu için söylemedim ama TN panellere yönelebilirsiniz.

Geri
Yukarı