4000 TL'ye 165Hz IPS monitör önerisi

FreeSync destekleyen monitörlerin G-Sync da açabildiğini yeni öğrendim.

Doğru bilgidir hocam merak etmeyin. Buyurun şu anki monitörüm FreeSync ama G-Sync rahatlıkla açılabiliyor, ekstradan hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-11_163409397.png
    resim_2023-03-11_163409397.png
    48,9 KB · Görüntüleme: 29
AOC daha köklü olduğu için kararsız kaldım şu an Lenovo'ya falan ne diyorsunuz veya ASUS.

G-Sync sizce olmazsa olmaz bir şey mi sanırım Gigabyte'ın paneli daha iyi ve Hz daha yüksek.

Ya AOC'un renk kalitesini hiçbir firma geçemedi şu anlık ben olsam AOC alırım dediğim gibi. 180 Hz ile 165 Hz arasındaki farkı anlayamazsınız. AOC ile GB paneli eşit fark yok. Ayrıca G-Sync FPS Hz sayınızdan düşük olduğu zaman oluşan yırtılmaları önlüyor. V-Sync çok boş özellik de G-Sync çok iyi.

Bu arada yanlış anlaşılmasın, GB olan monitördede G-SYNC açabiliyorsunuz sanal olarak. Ama performansı ne durumda bilmiyorum.

Normalde HP Omen 25i almıştım fakat sıkıntısından dolayı iade etmiştim. Normalde en iyi monitör bu fiyat bandına HP Omen 25i. Fakat ucuza şu an bulunması zor gibi.
@PlatonikPrens?

Bomboş monitör.

Ya AOC'un renk kalitesini hiçbir firma geçemedi şu anlık ben olsam AOC alırım dediğim gibi. 180 Hz ile 165 Hz arasındaki farkı anlayamazsınız. AOC ile GB paneli eşit fark yok. Ayrıca G-Sync FPS Hz sayınızdan düşük olduğu zaman oluşan yırtılmaları önlüyor. V-Sync çok boş özellik de G-Sync çok iyi.

Bu arada yanlış anlaşılmasın, GB olan monitördede G-Sync açabiliyorsunuz sanal olarak. Ama performansı ne durumda bilmiyorum.

Bomboş monitör.

Bende bilmiyorum benim şu anki monitörümde ikisinden biri de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı