4000 TL GTX 970 Sistem Toplama

İşlemciyi 4690 yapıp ssd ekleyebilirsin, fakat tavsiyem ileriye dönük olması için 4790 alıp ssd takviyesini daha sonra yapman.
Adsız.png

TOPLAM : 3.507,73 TL
KDV (%18) : 631,39
NAKİT / HAVALE (TL) : 4.139,12 TL
[TBODY] [/TBODY]

Elimden geldiği kadar düzgün bir sistem topladım. Gaming için ideal olduğu düşünüyorum. 2 adet sistem paylaşıyorum sizinle. Uygun olanı tercih edin. Monitör aynı fiyat aralığında isteğe göre değiştirebilir.

Eki Görüntüle 90292

Benim favorim ikinci;

Eki Görüntüle 90293
Sizce de bir işlemci soğutucuya ihtiyaç yok mu? K serisi bir işlemci seçtiğinize göre stok fanı önermiyorsunuz herhalde?

@Faiz Can Kavvas kardeşim bu paylaştığın sistemi hangi siteden topladın.?
Sinerji olması lazım.
TOPLAM : 3.507,73 TL
KDV (%18) : 631,39
NAKİT / HAVALE (TL) : 4.139,12 TL
[TBODY] [/TBODY]

Sizce de bir işlemci soğutucuya ihtiyaç yok mu? K serisi bir işlemci seçtiğinize göre stok fanı önermiyorsunuz herhalde?
Umarım sen de ciddi ciddi Kingston V300 SSD önermiyorsundur. Biraz araştır istersen. 20-30 TL için insanların başını yakma.

SSD çok öncelikli bir parça değil aradaki o fark için kısa bir süre daha beklenip düzgün kaliteli olan bir marka ve model alınabilir. Sonuçta sonradan eklemesi oldukça kolay bir parça. şahsi tavsiyem V300 yerine 40-50 TL farkla Samsung 850 Evo. Gerekli bütün rehberler sitede mevcut.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı