4000 TL GTX 970 Sistem Toplama

Yer
Ankara
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi 4000 TL gibi bir bütçe ile MSI GTX 970 4G'lı bir sistem toplamak istiyorum. Piyasaya göre en uygun fiyatlı parçaların listesini çıkarabilecek birisi var mıdır acaba ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Sadece 59.99 tl fark ile 980 tabanlı bir sistem toplamaya ne dersiniz ? :D işin şakası bu daha sağlam olur.
Screenshot_2.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Xeaster Daha ucuzu daha iyi, çünkü daha yeni. R9 390X koysaydın oraya.

Hocam resimdeki sistem sizin ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Ben normalde ekran kartını Sapphire R9 390 Nitro koyacaktım fakat topladığım sitede stoklarında kalmadığı için MSI R9 390 koydum. Neden R9 390 derseniz GTX 970'den daha iyi, peki neden GTX980 değil derseniz GTX980 parasını hak etmeyen bir kart o kadar fiyatı olup, kırpılmış bir kart gibi olması baştan aşağı ofsayt. GTX980Tİ olsa gözünü kırpmadan al derim fakat o kart bir bilgisayar parası. (y) Neden 390X değilde 390 onuda açıklayayım. Performansları aynı. 2-3 FPS anca fark eder. :D 390X, 4K'ya giriş seviyesinde tercih edilebilecek kartlardan birisi, 1500-2000 liraya monitör almayacağını düşündüğümden gereksiz masraf olur. Yani uzun lafın kısası senin bütçen için en uygunu ve en iyisi R9 390 hocam. Ki R9 390 için 1. Tercihin Sapphire , 2. Tercihin MSI olmalı. Asus AMD kartlar konusunda sınıfta kalmış olduğu için tehlike arz ediyor.:tırnak: Bu arada sistemdeki kasayı Aerocool DS 200 750W 80+ ile değiştirirsen SSD'yi 240GB Fury X yapabilirsin tercih senin.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    135,1 KB · Görüntüleme: 166
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı