Bir karta bakıp ucuz olanın iyi olmasını örnek göstermek bence yanlış. Ayrıca asusun bu kartta 2 farklı soğutması var biri tek fanlı ucuz olan. Bir modelde sogutmadan kısıp daha ucuz gözüküp öne çıkmak için yapıyor.

Olay o değil ucuz diye kötü olacak diye bir kaide yok anlatmak istediğim o araştırıp karşılaştırıp seçmeli tabiki.

Olay o değil ucuz diye kötü olacak diye bir kaide yok anlatmak istediğim o araştırıp karşılaştırıp seçmeli tabiki.
Tabiki; bende bunu demek istiyorum. Saphire soğutmaları iyi ve ucuz ama, bunun asusta da böyle olacağı anlamına gelmiyor. Saphire örneği vererek asus bi soğutmayı genellememek lazım araştırıp almak lazım.

Kardeşim ben eski mantıkta değilim düşüncem kesinlikle yanlış değil belki eksik olabilir sanada dediklerinin hepsi yanlış demiyorum teknoloji gelişti fakat sende eksik kalmışsın ekran kartı pcnin motoru filan değildir. Bunun en mantıklı yolu benin önerdiğim sistem ile sizlerin önerdiğiniz sistemden bir karma yapmak. Böylelikle hem işlemci hem ekran kartından verim sağlamak ve bu iki bileşende anlaşamadığımız noktada ortak noktaya gelmek ondan sizin söylediklerinizi de dikkate alarak sistemi böyle yaptım bir de bunla ilgili düşüncelerinizi alayım...Ayrıca kurgu yapacağım için işlemciye binecek ciddi yükü de dikkate alın.Benim yapacağım iş premier pro ve after effects... Eki Görüntüle 137595
Çarpan kilidi açık işlemci aliyon aldigin anakart desteklemiyor.

@merttrkz haklısınız tek fanmış ama normal tek fanlara göre biraz daha iyiymiş.
@Ömer Faruk Ermiş yani karşılaştırıp araştırıp bütçeye uygunluğuna göre alacağız artık kısmetse.
@Fujiko bütçeyi aşıyor ama bu monitör yeter bana şimdilik teşekkürler.
@Qrtizon uyumluymuş :)
@Alperen Cıngıl teşekkürler fan için... haklısınız almaya yakınlaştık 3-4 gün kaldı inşallah.
@Grkemtuna o sistem önerisi eski olan sayfa beşte attığım en son sitem foto attım o altlara doğru...

Arkadaşlar kendime artık son sistemimi belirledim belki ufak bir iki değişiklik olabilir tabiki buyrun bakın...
Hepinizin teker teker önerilerine,emeklerine teşekkür ediyorum. Sürçü lisan ettiysek affola... Eksenden topladım ama oradan almıcam ayrıca...
cts.jpg

@merttrkz haklısınız tek fanmış ama normal tek fanlara göre biraz daha iyiymiş.
@Ömer Faruk Ermiş yani karşılaştırıp araştırıp bütçeye uygunluğuna göre alacağız artık kısmetse.
@Fujiko bütçeyi aşıyor ama bu monitör yeter bana şimdilik teşekkürler.
@Qrtizon uyumluymuş :)
@Alperen Cıngıl teşekkürler fan için... haklısınız almaya yakınlaştık 3-4 gün kaldı inşallah.
@Grkemtuna o sistem önerisi eski olan sayfa beşte attığım en son sitem foto attım o altlara doğru...

Arkadaşlar kendime artık son sistemimi belirledim belki ufak bir iki değişiklik olabilir tabiki buyrun bakın...
Hepinizin teker teker önerilerine,emeklerine teşekkür ediyorum. Sürçü lisan ettiysek affola... Eksenden topladım ama oradan almıcam ayrıca...Eki Görüntüle 138535
Sizin kullanım amacınıza gayet uygun olmuş media düzenleme ve oyunlarda pek sorun yaşamazsınız. Ama bu kadar para verecekken son olarak r9 390x i bir daha inceleyebilirsiniz. :Dhttps://www.technopat.net/2015/09/29/msi-r9-390x-gaming-8g-incelemesi/ bakın Burda gtx980 le karşılaştırıldğından felan bahsediliyor. Nvidia optimizasyonu daha iyi ve yeni çıkan oyunlara vs. hızlı driver çıkıyor ama r9 390x e önyargılı yaklaşmayın o kadar para veriyorsunuz seçiminiz iyi olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı