4000 TL monitör dahil sistem toplama

CGLH7CNS kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Nasıl olmuş? Sonra ekran kartı da alacağım en fazla hangi ekran kartlarını destekler?
Hocam bu siteden toplama zorunlumu.Eğer öylesyse şu biraz daha iyi JYR81U1P kodlu Özel Toplama Bilgisayar . Eğer zorunlu değilse
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu alıp yanına alabilirsiniz monitörü.

CGLH7CNS kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Nasıl olmuş? Sonra ekran kartı da alacağım en fazla hangi ekran kartlarını destekler?

Hocam işlemciyi tavsiye etmiyoruz.
Anakart güzel sorun yok.
RAM aşırı kötü hem 2666MHz hem de 4RAM bu devirde bir işe yaramaz en az 8RAM seçiniz. Ayrıca APU sistem olduğu için mümkünse çift kanal 8 yapın yani 8+8 16 şeklinde.
SSD markasını ilk defa duydum büyük ihtimalle dandik bir şey gibime geldi.
Kasa güzel sorun yok bende aynı kasayı kullanıyorum memnunum.
Güç kaynağıda iyi değil önerilmeyen bir marka.
İşlemci soğutucusu işini görür.
Monitör hakkında pek bilgim yok fakat LG markası genel anlamda kalitelidir başarılıdır.

Kısaca bayağı kötü bir sistem olmuş. @HavlayanLama attığı sistem kasa ve güç kaynağı hariç çok daha iyi.
Ben ise bunu öneririm.

Kalan 400TL ile 2.el monitör alabilirsin.

Hocam işlemciyi tavsiye etmiyoruz.
Anakart güzel sorun yok.
RAM aşırı kötü hem 2666MHz hem de 4RAM bu devirde bir işe yaramaz en az 8RAM seçiniz. Ayrıca APU sistem olduğu için mümkünse çift kanal 8 yapın yani 8+8 16 şeklinde.
SSD markasını ilk defa duydum büyük ihtimalle dandik bir şey gibime geldi.
Kasa güzel sorun yok bende aynı kasayı kullanıyorum memnunum.
Güç kaynağıda iyi değil önerilmeyen bir marka.
İşlemci soğutucusu işini görür.
Monitör hakkında pek bilgim yok fakat LG markası genel anlamda kalitelidir başarılıdır.
Ram 4x2, İşlemci en ucuzu buydu, güç kaynağını da ucuz tuttum.

Hocam sistem iyi gibi ama. Ayrıca yanlışım varsa düzletin ama 4. nesil apu işlemciler a320 anakartlarla uyumlu değil.
Onu bilmiyorum, sistem ve monitör beraber toplama hizmeti olmalı.

Bu çok çok daha iyi bir sistem.
Fiyatı beni aşıyor, 3000 - 4000 arası monitör dahil olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı