4000 TL Sistemde Ekran Kartı Seçimi

Bu sistemi tavsiye ederim.

İşimi bi AMD karta göre daha sağlam şekilde görür mü dersiniz? Render almaktır işte güncel oyunları yüksek ayarlarda rahatlıkla oynamaktır gibi konularda örneğin r9 390x'e göre daha mı iyi olur o kart?

Bu arada elinize sağlık güzel bi sistem olmuş zaten hemen hemen aynı sadece anakart olarak MSİ h170 gaming m3 modelini düşünüyordum.

İşimi bi AMD karta göre daha sağlam şekilde görür mü dersiniz? Render almaktır işte güncel oyunları yüksek ayarlarda rahatlıkla oynamaktır gibi konularda örneğin r9 390x'e göre daha mı iyi olur o kart?

Bu arada elinize sağlık güzel bi sistem olmuş zaten hemen hemen aynı sadece anakart olarak MSİ h170 gaming m3 modelini düşünüyordum.

4000 Lira render ve oyun pc mi almayı düşünüyorsunuz ?

Sapphire R9 390X nitro öneriyorum. Sebepleri: Sapphire ülkemizde diğer markalara göre daha ucuz ve amd tarafında nitro serisi ekran kartlarını gayet iyi soğutuyor.

4000 Lira render ve oyun pc mi almayı düşünüyorsunuz ?

Ya render derken Youtube video çekmeyi aynı zamanda yayıncılık yapmayı düşünüyorum yani oyun yayınları açmayı falan video render'ı alırken işimi görecek bir kart lazım gidipte büyük çapta renderlar almıcam tabiki küçük çaplı ama işimi görsün istiyorum anlatabildim umarım :)

Sapphire R9 390X nitro öneriyorum.

Hocam AMD yanının bana artı olarak getirisi ne olacak? Çünkü dediğim gibi takip ettiğim hiç bi yayıncıda AMD marka bir kart göremedim ve güncel oyunların NVİDİA destekli çıkıyor olmasıda cabası sizce doğru mu düşünüyorum?

Valla ya bu AMD çok pis bir firma. Hep merdiven altı.... Alınmaz... Geçen bir ekran kartı aldım, içinden böcek çıktı.... Pis...
Neden canım kardeşim, Neden ??

Hocam amacım AMD, NVİDİA tartışması çıkartmak değil sadece iki firmanın benim işimi görürken bana sağlayacakları yararları bilmek bu konuda yardımcı olursanız gerçekten mutlu olurum

tttttttttttt.PNG

Bu sistemin ömrü oyun açısından ne kadar olur ne kadar süre daha güncel çıkacak oyunları yüksek ayarlarda oynayabilirim hocam?

Birde mesela r9 390lı bi sistemden daha sağlam ve güncel olur mu?

Ömür açısından net şu tarihe kadar dayanır yüksek ayarda oynatır diyemem. Çok uzun süreden kastınız ne kaç yıl dayanmasını istiyorsunuz sistemin ?

Ömür açısından net şu tarihe kadar dayanır yüksek ayarda oynatır diyemem. Çok uzun süreden kastınız ne kaç yıl dayanmasını istiyorsunuz sistemin ?

Yada şöyle sorayım bu haliyle 1 yıl gibi bir süre güncel olarak kullanıp daha sonra ekran kartını satarak pascal mimarili bi ekran kartına geçiş yapabilir miyim? Ekran kartını satabilir miyim? Sattığım fiyatın üstüne ekleyip yeni nesil bir kart alabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı