4000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

Eşrehf

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam
Oyuncu koltuğu arıyorum görünüşün benim için bir önemi yok sadece konfor arıyorum kullanan memnun olan varsa yazarsa sevinirim.
Bütçe 3500 - 4000 Max.

Arkadaşlar selam
Oyuncu koltuğu arıyorum görünüşün benim için bir önemi yok sadece konfor arıyorum kullanan memnun olan varsa yazarsa sevinirim.
Bütçe 3500 - 4000 Max.
Direkt öneri yapmayacağım ama HAWK almayın şahsen aldım memnun değilim bel yastığı geriye kaçıp duruyor yastıksız da pek kullanılmıyor arada boşluk var. Pek kaliteli değil.

Konfor istiyorsanız sırf oyuncu ismi olsun diye şekilli şukullu yapılan koltuklardan almayın derim. Mağazada denemiştim, ve kullanıcıları da çok memnun. Çok ergonomik ve şık. Parasına değen bir ürün. Sanırım ara sıra 3000'e düşüyormuş.

Konfor istiyorsanız sırf oyuncu ismi olsun diye şekilli şukullu yapılan koltuklardan almayın derim. Mağazada denemiştim, ve kullanıcıları da çok memnun. Çok ergonomik ve şık. Parasına değen bir ürün. Sanırım ara sıra 3000'e düşüyormuş.

Teşekkürler ederim arkadaşlar.
Hawk almak istiyordum 1 kişiden daha duyunca yastığın arkaya kaçma durumu vazgeçtim sanırım sanırım xDrive toryum alacağım.

Geri
Yukarı