4000 TL'ye Laptop Tavsiyesi

NikolaiAndrew

Decapat
3000-4000 lira arasında bir laptop arıyorum. Bilgisayarda Adobe programları ve Web kodlaması yapılacak. Ayrıca LoL ve LoL tarzında çok oyunculu oyunlar oynanacak. En azından oyunlarda Orta-Yüksek ayarda 60 FPS alınabilecek bir laptop arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@NikolaiAndrew Laptoplarda bulunan 2.5 inc HDD'ler %90 aynı 5400rpm hıza sahip. Bir sorun teşkil etmez. Dediğim gibi kullanacağınız programlar için gerekli olan şey ilaç SSD.

@NikolaiAndrew Laptoplarda bulunan 2.5 inc HDD'ler %90 aynı 5400rpm hıza sahip. Bir sorun teşkil etmez. Dediğim gibi kullanacağınız programlar için gerekli olan şey ilaç SSD.

Biraz araştırma yaptım ve sanırım bu modele SSD takılmıyormuş. Bazı kişiler teknik servisi aradığında böyle bir hizmet vermediklerini söylemişler. Ayrıca ekran çözünürlüğünün 1366x768 olması pek istediğim bir durum değil. Başka bir Laptop önerebilir misin?

@NikolaiAndrew SSD Kızak. Bu ürünle direk gidiyorsun yetkili bir servise ve CDROM'u söküp bunu taktırıyorsun. Bu kızağın içine sende bulunan HDD'yi koyduruyorsun ve laptopun içerisinde asıl SATA girişine sendeki SSD'yi takıp Windows'u kuruyorsun, işlem tamam. Üzerine biraz daha koyarsanız bu modeli mevcut;
Lenovo Ideapad 520 Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Freedos

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı