4000 TL'ye Laptop Tavsiyesi

GTX900M iceren yeni laptoplarin ozellikleri MSI sitesinde mevcut. Gir ve bilgi al :)

@Owilith, beklediğimiz ürünler geldi! :)

MSI yeni seri linki:
Sanalmarketim.com - Oyun Tutkunlarına Özel Ürünler > MSI - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Sana önerdiğim modelin linki:
MSI GE62 2QE-072XTR Apache Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX965M 2GB 15.6" Full HD FreeDos | sanalmarketim

Gördüğün gibi 1300$ civarında olan ürün ülkemize vergi + saçma sapan artışlar ile 4200TL'ye geliyor, rezalet!

Ürünün fiyatının düşmesini beklemeni tavsiye ederim.

Gördüğün gibi 1300$ civarında olan ürün ülkemize vergi + saçma sapan artışlar ile 4200TL'ye geliyor, rezalet!

2-3 yıldır MSI GE serisini takip ediyordum en sonunda aldım da. Dolar düşse bile o pcnin 4000 tl nin altına düşmesi çok zor. (Belki 3900) Çünkü her nesil sonrası fiyat arttı ve sonradan fazla değişmedi. Eski nesil de stokta kalmadı. Bir de ithal ürünlere yeni vergi gelme durumu filan var.

Büyük ihtimalle diğer mağaza ve firmalara da geleceğinden dolayı bir fiyat düşüklüğü söz konusu olacak. Zira PCDepo gibi yerlerde sürekli daha ucuza bulabiliyoruz :)

@Silinen üye Pek zannettmiyorum çünkü ben pc depodan da vatandan da takip ediyordum. Ama umarım düşer fiyatı alacak arkadaşlar için iyi olur. Zaten vatan a geldiği zaman işin içine orjinal windows ta girince bide vatan olunca fiyatı hala bile etmek istemiyorum. :D

Bide alacak arkadaşa önerim yurtta filan kalmıyorsa, aşırı sık seyehat etmiyorsa ya da seneye üniversiteye filan gitmeycekse vs vs notebook almasın. gtx 770 bile gtx970m i dövüyor az bir farkla olsa bile. Para sıkıntılı ise, beklemek istemiyorsa ve illaki notebook olacaksa gtx850m li msi alabilir. Şuan a kadar ki oyunlarda üzmez. Aldığım fps değerlerini söyleyebilirim.

@Silinen üye Pek zannettmiyorum çünkü ben pc depodan da vatandan da takip ediyordum. Ama umarım düşer fiyatı alacak arkadaşlar için iyi olur. Zaten vatan a geldiği zaman işin içine orjinal windows ta girince bide vatan olunca fiyatı hala bile etmek istemiyorum. :D

Bide alacak arkadaşa önerim yurtta filan kalmıyorsa, aşırı sık seyehat etmiyorsa ya da seneye üniversiteye filan gitmeycekse vs vs notebook almasın. gtx 770 bile gtx970m i dövüyor az bir farkla olsa bile. Para sıkıntılı ise, beklemek istemiyorsa ve illaki notebook olacaksa gtx850m li msi alabilir. Şuan a kadar ki oyunlarda üzmez. Aldığım fps değerlerini söyleyebilirim.
GTA 5 kaldırırmı Ben MSI ge60 serisi alıcam cok oyun oynamam üniversiteye 1.5 yıl kaldı onun için laptop alıcam genelde fps oyunları oynarım counter metin2 lol gibi kaldırırmı

@adil002 kardeşim kaldırır emin ol ama hangi ayarlarda. Benim tahminim 1600x900 de tüm ayarlar medium da fxaa da çok rahatça oynayabileceğim yönünde. Ama oyun çıksında bir bakalım. Bide üniye daha 1.5 sene varmış. İlk serferde gitceğinde belli değil. Bence gitmeden hemen önce al notebook. İllada pc lazımsa esnaf işi toplama yap. :)

GTX900M iceren yeni laptoplarin ozellikleri MSI sitesinde mevcut. Gir ve bilgi al :)

@Owilith, beklediğimiz ürünler geldi! :)

MSI yeni seri linki:
Sanalmarketim.com - Oyun Tutkunlarına Özel Ürünler > MSI - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Sana önerdiğim modelin linki:
MSI GE62 2QE-072XTR Apache Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX965M 2GB 15.6" Full HD FreeDos | sanalmarketim

Haberdar ettiğiniz için teşekkürler hocam incelemeye alıyorum tek tek :D

Hocam seneye değilde 2 sene sonra üniversiteye gidicem. Ayrıca Bilgisayarı evde sadece oyun oynamak için değil dükkana çizim yapmak için, makina yazılımları yazmak için ve kurslarda kullanacağım için almam gerekiyor. Oynayacağım oyunlarda tahmin ediyorum ki yüksek sistem gerektiren oyunlar olacaktır. Şu ana kadar oynayamadığım tüm oyunların hevesini atıcam çünkü :)

Herkeze Teşekkür ederim. Şu anlık piyasayı yoklayıp beklemede kalıcam. Eğer 5. nesil Intel Core i7 ler gelirse onları düşünücem. Özellikle Asus un yapacağı atağı bekliyorum. Az daha vaktim var. Gerekirse yurt dışından aldırma imkanım var fiyatlar arasında büyük bir fark varsa

Dip Not: Almışken 17 inc ekranlı birşey almak istiyorum 15 inc pek sarmıyo :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı