4000 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
4000

MKrgz

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba,

Çok uzun yıllardır Logitech Washable K310 kullanıyorum. Bu klavyenin yazma hissiyatı ve kolaylığını hiçbir klavyede bulamadım. Artık kablosuz, mekanik ve RGB bir klavye kullanmak istiyorum ama bu klavyeye o kadar alıştım ki bundaki rahatlığı aynen bulabileceğim bir kablosuz mekanik klavye arıyorum.
Bütçem 4.000-5.000 Türk lirasına kadar çıkabilir yeter ki yukarıda saydıklarıma uygun bir şey bulayım.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam o fiyatlara Custom klavyelere bir bakardım.

Switch'leri ve keycapleri ayrı dilediğin gibi değiştiriliyor ama Türkiye'de yok varsa da ben bulamadım önerim GamaKay LK67 bende almayı düşünüyorum.

O bütçeye sana kendine özel bir custom yaparız hocam, hazır alıp değiştirmenin manası olmaz. Eğer kendime özel klavyem olsun, ben seçeyim her şeyini diyorsan hallolur.

GamaKay LK67 hazır değil diye biliyorum.

Mouse aldıktan birkaç ay sonra da klavyeye bakacağım.

O bütçeye sana kendine özel bir custom yaparız hocam, hazır alıp değiştirmenin manası olmaz. Eğer kendime özel klavyem olsun, ben seçeyim her şeyini diyorsan hallolur.
Hocam valla, uzun yıllar kullanabileceğim bir sistem olacaksa keyifle. Neyi, nasıl yapacağımı, switchleri ve sair şeyleri hiç bilmiyorum ama.
GamaKay LK67 hazır değil diye biliyorum.
Buna da baktım hoş duruyor, custom fikri için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı