4000TL monitör önerisi

Bütçe
4000
Önerebileceğiniz farklı bir monitör var mı? @Saint Lucia Yoksa Dell almamı önerir misiniz?

Açıkçası monitörün kusurlu olmasına bende üzüldüm. Çünkü gerçekten çok kullanışlı ve güzel bir monitördü. İtopya'da ürün vardı orada da stok tükenmiş. Üzüldüm açıkçası.

AOC'u 4K bütçesi olan herkese öneriyoruz. Çünkü panel kalitesi, renkler ve performans hakkını fazlasıyla veriyor. Kaliteli ürün olduğunu anlıyorsun. Aynı kaliteyi MSI ve Dell'de hissettiriyor. Dell sadece AOC'a göre daha cansız renklere sahip. Alışırsın ona.

Bu monitör şu an bayağı ilgi görmeye başladı. Özellike 27 inç bakanların ilgilendiği monitör.
Dell ve Lenovo'yı 27 inç monitör seçiminde öneriyorum.
5000 TL monitör önerisi şu konuda ki arkadaş Lenovo laptop ve monitör seti kuracak.
Dell'in 27 inç modeli tercih edilmiş ve kullanıcıyı üzmemiş bir monitör.
Lenovo'da tercih edilebilir. Üzeceğini sanmıyorum. Sunduğu özellikler fena değil. Ergonomik açından güzel duruyor.

@Saint Lucia monitör sonunda geldi. Benq Ex2510S modelini aldım. Testlerini yaptım. Bir sorun yok. Köşelerde azıcık ışık sızması var. Oda IPS panellerde beklenen bir durum sanırım. Beklediğimden daha iyi :)

@Saint Lucia monitör sonunda geldi. BenQ EX2510S modelini aldım. Testlerini yaptım. Bir sorun yok. Köşelerde azıcık ışık sızması var. Oda IPS panellerde beklenen bir durum sanırım. Beklediğimden daha iyi :)

BenQ bu alanda zaten başarılı. Pahalı olması nedeniyle çok talep görmüyor.
Güle güle kullanın. Monitör araştırma derdinden sizde kurtuldunuz.🙂 👍

@Saint Lucia monitör sonunda geldi. BenQ EX2510S modelini aldım. Testlerini yaptım. Bir sorun yok. Köşelerde azıcık ışık sızması var. Oda IPS panellerde beklenen bir durum sanırım. Beklediğimden daha iyi :)

Hocam merhaba bende aynı monitörü aldım ve dediğiniz gibi köşelerde ışık sızması mevcut sizce iade etmeli miyim?
Monitörden memnun musunuz ve ışık sızmasında artma gibi bir durum oluştu mu?

Hocam merhaba bende aynı monitörü aldım ve dediğiniz gibi köşelerde ışık sızması mevcut sizce iade etmeli miyim?
Monitörden memnun musunuz ve ışık sızmasında artma gibi bir durum oluştu mu?

Işık sızması artmaz. Nasıl geldise öyle devam eder. Panelin arka aydınlatması ile ilgilidir. Sorun değildir. IPS panelin arka aydınlatması güçlü olduğundan ve kontrast oranının düşük olmasından kaynaklıdır. Kafaya takmayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı