4000TL Sistem Ve Doların Gidişatı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen senenin kampanyası ama ben yinede buraya bırakayım sistemini ;
221AkA.png
zm5XYj.png

Sistemin yukarıda gördüğün gibidir, en sondaki 3 ürün logitech'in kaliteli ve çok iyi tutulan modelleridir.
Ekran kartı o fiyata seçimini kesinlikle GTX970 ASUS veya MSİ al derim orada asus stokta yok diyordu o yüzden msi ekledim soğutması iyi olduğu için.
Sisteminde çok şık bir kasa bulunuyor ve oradaki güç kaynağını yanlışlıkla ekledim şu ile değiştir ; XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI 201 TL'Dir.

Sistemin overclock'a çok çok müsait ve sormak istediğin birşey varsa yoruma yazabilirsin.

*Yazım hatası yapmamaya dikkat etmeye çalıştım, eğer hatam varsa özür dilerim iyi geceler.

Sen tam bir bütçe belirt ona göre yardımcı olsunlar. Dolar düşse bile fazla değişiklik olacağını zannetmiyorum.

Bütçem 3500TL ama artık bir manası kalmadı kendi dikkatsizliğim yüzünden günlerdir hayak kuruyorum %30 indirim var 1.5yıldır bekliyorum sonunda alıcam sistemi diye gene bir kez daha boşa umut indirim 28-29 mart 2014 müş :(

Abi ozaman çok güzel bi amd sistem kurulabilir; Hangi oyunları oynuyorsun? ve tam olarak neler yapacaksın? bilgisayarda ona göre sistem çıkaralım sana

Bende tam AMD kurabilirsin diyecektim. Bende AMD toplayacağım.

Babam yazılımcı ve benide yetiştirmek istiyor fazlada durumumuz yok ve aşır işlemlerde sıkılmamam için hızlı bir bilgisayar istiyor çok sıkılganım intel amd ye göre yazılım işlem felan daha iyi babam pek amd taraftarı değil 3000TL ye alabilmek için 1.5 yıldır uğraşıyordum 28-29 mart tüm ürünlerde % 30 indirim gördüm dedim sonunda alcam heralde gene olmadı :(

Ben 3000 TL'ye yakın toplayacağım intel kullanıyordum zaten bu sefer AMD deneyeciğim.

Çünkü 3500 liraya toplanacak olan amd sistem diğer 3500 liralık intel sistemden daha çok performans verir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı