400x300 cm 2. el Isparta el dokuması halı kaç TL eder?

Daha fazla  
Merhaba başlıkta da görmüş olduğunuz gibi elimde el dokuması bir halı var, halı biraz eski halıyı dedem 1972 yılında almış herhangi bir kusuru yırtığı falan yok halı şu an yanımda olmadığı için fotoğraf koyamadım sizce ederi ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer iyi bakılmış ve iyi bir işçiliği varsa veya tarihi değeri 10k ya kadar edebilir. Ama değersiz bir şeyse 500-2000 TL arası edecektir.

Eğer iyi bakılmış ve iyi bir işçiliği varsa veya tarihi değeri 10k ya kadar edebilir. Ama değersiz bir şeyse 500-2000 TL arası edecektir.

Dedemin dediğine göre 1972 yılında 2000 TL'ye almış yani eski parayla 2 milyar ytl ediyor sanırım o kadar değersiz bişey olduğunu düşünmüyorum.

Ah şu merak. Köydeki ev sahibine söyle foto göndersin.
köyde kimse yok hocam yaz başları tarlaya bakmaya gidiyoruz sanırım bir sonraki yaza yeni bir konu açacağım

Dedemin dediğine göre 1972 yılında 2000 TL'ye almış yani eski parayla 2 milyar ytl ediyor sanırım o kadar değersiz bişey olduğunu düşünmüyorum.
Her dede eşyası para etseydi, köyler trilyon ederdi dost. Fotosunu adam gibi çek, halıcı birine göster. Senin görmediğin aşınmalar olmuş olabilir.

Geri
Yukarı