4060 Ti ve RX 6700 XT

6700XT ile gidip 3060 ve 3060TI'ı karşılaştırmışsınız diyorum, ve karşılaştırılabilecek yakın noktaları sadece oradaki fiyatlar. 3070 koy diyorum. Fiyat bazından rakiplik olmaz.
Aralarında 110 dolar var ve hala 3070 daha iyi.

RTX'in DLSS ve Rt olmasa galiba AMD kazanacak. DLSS bu kadar abartmayın, AMD'de FSR var ama ikisini kullanmak yerine native çözünürlük kullanmak daha iyi.
Saf güç olarak başbaşa bile zor gidiyorlar hocam 3070 Dlss ile önüne geçiyor 6700 xt'nin. Herhalde kullanmayalım kıyaslamayalım diye yaptılar bu teknolojiyi.

herkes o kadar ayrılmış durumdaki artık daha da kararsızım

Saf güç olarak başbaşa bile zor gidiyorlar hocam 3070 Dlss ile önüne geçiyor 6700 xt'nin. Herhalde kullanmayalım kıyaslamayalım diye yaptılar bu teknolojiyi.
3070 Dlss ile geçiyorsa 6700 XT'de FSR açsnı ?
(DLSS 3'de bu sorun çözüldü mü bilmiyorum ona göre yazıcam) Hocam, KS (konu sahibi) 1080P monitör kullanacak. Ben 1080P'de oynarken, DLSS kalite açsam bile fareyi sağa sola çevirirken motion blurdan daha kötü bulanıklık oluyor. Sabit durduğun zaman keskinlik ve güzel bir görüntü var ama FPS yükseltmek için illa görüntü bozulacak. 2K'da bir sorun yok neredeyse. Eğer 2K oynasaydı KS tabiki RTX alması lazım.

herkes o kadar ayrılmış durumdaki artık daha da kararsızım
Hocam eğer kartı aldığınızda param kalsın diyorsanız Rx, paramın hepsini harcayacam diyorsanız RTX tabi ki :D

(DLSS 3'de bu sorun çözüldü mü bilmiyorum ona göre yazıcam) Hocam, KS (konu sahibi) 1080P monitör kullanacak. Ben 1080P'de oynarken, DLSS kalite açsam bile fareyi sağa sola çevirirken motion blurdan daha kötü bulanıklık oluyor. Sabit durduğun zaman keskinlik ve güzel bir görüntü var ama FPS yükseltmek için illa görüntü bozulacak. 2K'da bir sorun yok neredeyse. Eğer 2K oynasaydı KS tabiki RTX alması lazım.

Hocam eğer kartı aldığınızda param kalsın diyorsanız Rx, paramın hepsini harcayacam diyorsanız RTX tabi ki :D
Böyle bir sorun yok DLSS 3'te. 1080P'de daha rahat oynar hem Rtx 4060 Ti ile. Bütçesi varken 4060 Ti daha mantıklı olur çünkü her şeye her gün zam geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı