4070 sistem mi RX 7800XT sistem mi?

• Konuyu başlatan rrKoro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 800

rrKoro

Hectopat
Daha fazla  
Bir süredir hazır sistem araştırıyorum ve 2 tane sistem gözüme çok battı. Fakat bir tanesi 4070 olup diğeri de 7800XT. Hangisini almalıyım? Gerçekten kararsız kaldım.

1709812221254.png

1709812256928.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlar neredeyse aynı. Aralarında 300TL'lik bir fiyat farkı var ikisi de 38k TL. Benim maksimum bütçem ise 40k TL fakat 38i geçmese daha iyi olur çünkü kalan 2kyada Wireless bir fare almayı düşünüyorum.

Sadece oyun oynayacaksan anakart değişikliği ile 7800XT olan sistem daha iyi. Ben bu sistemi öneririm.

SSD Crucial P5 Plus ile değiştir.

Sadece oyun oynayacaksan anakart değişikliği ile 7800XT olan sistem daha iyi. Ben bu sistemi öneririm.

SSD Crucial P5 Plus ile değiştir.
Evet sadece oyun oynacağım fakat gamegarajdan sistem alır mıyım bilmiyorum. Sistemi kendi paramla değilde ebeveynlerimin parasıyla alacağım için onların gamegaraja pek güveneceğini düşünmüyorum ama teşekkürler sistem gerçekten güzelmiş.

Evet sadece oyun oynayacağım fakat GameGaraj'dan sistem alır mıyım bilmiyorum. Sistemi kendi paramla değil de ebeveynlerimin parasıyla alacağım için onların gamegaraja pek güveneceğini düşünmüyorum ama teşekkürler sistem gerçekten güzelmiş.

GameGaraj güvenilirdir bir sorun yaşamazsın. Senin sorunun cevabı ise görsellerde olan 7800XT sistemdir sadece oyun oynadığın için onu tercih edebilirsin.

GameGaraj güvenilirdir bir sorun yaşamazsın. Senin sorunun cevabı 7800XT olan sistemdir sadece oyun oynadığın için.
hocam bu cevabınız için teşekkürler fakat amd tarafında yazılımsal sorunların fazla olduğunu duymuştum. Yazılımsal olarak bir sıkıntı çeker miyim sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı