4070 Ti sistem için monitör önerisi

TheUnforgiveN35

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi forumlar dilerim. Kasayı sonunda toplayabildim. Ekte bulunan parçaları kullandım. Şimdi sıra monitör klavye Mouse kaldı. Sistemi oyun için topladım. Ghosting olaylarına takılmamak adına 5-10bin TL bandında en az 2k monitör arıyorum. Curved deneyimim hiç olmadı ancak kullanıcılar oyun için çok iyi olduğunu söylüyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.
Screenshot_20240415_145554_n11.jpg
Screenshot_20240415_145531_n11.jpg
Screenshot_20240415_145321.jpg
Screenshot_20240415_144910_Amazon Shopping.jpg

O lg baya iyi bu arada denemiş birisi olarak

@DMN @halilserkan bilgiler için teşekkürler arkadaşlar, curved olarak önerileri de alabilirim. Ghosting olayı ips ekranlarda yokmuş sanırım genelde onlara bakıyorum bakalım başka neler gelecek
Curved ips 2k yoktu hocam bende 4 ay önce arkadaşa bakıyordum varsada çok pahalıydı

Va curved değilde ips düz almanız daha iyi olur

Curved ips 2k yoktu hocam bende 4 ay önce arkadaşa bakıyordum varsada çok pahalıydı

Va curved değilde ips düz almanız daha iyi olur
Açıkçası google 2k curved ips yazınca modeller çıkıyor çok bilemediğim için konu açmak istedim bilgili olanlar yardımcı olur diyerekten bakalim bulabilecek miyim

Bende bunu düşünüyorum sizce nasıl?
Bunu da gördüm hocam düz diye kafamda bulunduruyorum şuan bakalım curved bulamazsam bende deneyebilirim bunu

Açıkçası Google 2K Curved IPS yazınca modeller çıkıyor çok bilemediğim için konu açmak istedim bilgili olanlar yardımcı olur diyerekten bakalim bulabilecek miyim?

Ben Curved kullanıyorum ama curved bir monitörle rahat değilim açıkçası normal bir monitöre geçeceğim. Curved mi monitör kullanacaksanız aşırı geniş bir monitörüm olması daha iyi olur. 27 inç Curved için iyi bir şeçenek değil.

Ben Curved kullanıyorum ama curved bir monitörle rahat değilim açıkçası normal bir monitöre geçeceğim. Curved mi monitör kullanacaksanız aşırı geniş bir monitörüm olması daha iyi olur. 27 inç Curved için iyi bir şeçenek değil.
Hep düz kullandım ancak oyun için odak noktası olarak ve görüntüyü bozmayan ekranlarda göz yorgunluğu daha az oluyormuş ve her alana hakim olabiliyormuş insanlar curved olduğunda. Olmadı İnternet kafeye gidip denemek lazım 😀

Geri
Yukarı