41 Kernel Power Hatası

Eki Görüntüle 513594Arkadaşlar tekrar rahatsız etmemin sebebi test sonuçlarını paylaşmak belki başka gören olur yardımcı olabilir.
Aynı hatayı birkaç gündür tekrar alıyorum test yaptım dün sonuçlar bu şekilde idi.
Servise gönder reis başka çözümü yok. Tüm parçaları test ettim hepsinde ufak sorunlar tespit ettim de ki böylece 2 parçada sorun varsa ilk bulduklarını gönderip 2.yi es geçmemiş olurlar. Ben gönderdim servise 10 gün oldu bakalım gelince ne olacak. Yazarım buradan.
Anakart sorunlu diyip servise göndermişlerdi, bugün teslim aldım ve anakartta sorun tesip edememiş servis. Ancak tüm kontrolleri yaptık dediler. Yine de sorunum devam ediyor. Buradan teşekkürler Vatan Teknik Servis'i diyorum sadece. Hiçbir şeyden anlamayan 3-5 kişinin 'Kesin şundadır sorun onu gönderelim yetkiliye' gibi çıkarım yaparak işlerini devam ettirdikleri bir birim sanırım. Neyse Anakart'ı elemiş olduk geriye kaldı Psu, Cpu, Ram, Ssd, Ekran kartı. Bakalım bir sonraki servis maceramızda(Korona sonrası) hangi şanslı parçada sorun olduğunu görüp onu yollayacaklar çok merak ediyorum.

Son düzenleme:
Aynı sorunu bende yaşıyordum çözüm olarak aşağıda paylaştığım resimdeki gibi işaretlediğim yerdeki tiki kaldırınca sorunum çözüldü.

Kardeşim yeminle kafayı yiyorduk sen adamsın be kardeşim vallahi sistemi yeni aldık kursağımızda kaldı 1 aydır çok teşekkür ediyorum 2 gündür atma yok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı