Kernel-Power 41 Hatası

@Magnagizmo Bende olup duruyor hala belli bir ayar yapmazsam. Şimdi High Power`ın 600 Watt 80+ Bronze PSU`sunu aldım deneyeceğim bunu yani. Eğer PSU taktıktan sonra sorun çıkmazsa yazarım buraya büyük ihtimalle zaten PSU ile alakalı da.
Gösterdiğin Psu sistemine yeterliyse gpu da da problem yoksa düzeleceğini düşünüyorum. 3. Güne girdim halen sorunla karşılaşmadım.

@Magnagizmo Yeni psu geldi ve taktım hani linkini attığım. RX 590, i7-4790K ile kullanıyorum ve normal bir şekilde, hiçbir ayar çekmeden OCCT ile power testi yaptım şimdi hiçbir sıkıntı çıkmadı kapanma yok şu an. Yeterli güç alamadığından dolayı kapanıyormuş.

Kernel Power 41 hatasını Lenovo Ideapad 700 modelli laptopumda, 6-7 aydır görüyorum. PSU'dan kaynaklı olduğunu kesinleştirdim bunu nasıl çözebilirim bir bilginiz var mı? Şarj cihazını bile yeniledim ancak sorunum çözülmedi.

Aynı sorunu bende yaşıyorum ama oyun oynarken değil normal olarak arkada bir şey açık değilken internette gezinirken başıma geliyor buradaki ve başka yerlerdeki neredeyse tüm çözümleri denedim fakat sonuç nafile. Ağır oyunlar giriyorum Warzone gibi bana mısın demiyor makine fakat az önce dediğim gibi internette dolaşırken şak diye ekran klavye fare gibi çevre birimlerinin kasa ile bağlantısı kesiliyor kasanın fişinden çekerek kapatmadığım sürece herhangi bir başlatma tuşu işlemiyor.

beyler aynı hatayı alıyorum lütfen yardım edin.

Dosya Ekleri

• 346449934_2313719832163341_5743177941975170068_n.jpg
    346449934_2313719832163341_5743177941975170068_n.jpg
    124,8 KB · Görüntüleme: 42
Aynı sorunu bende yaşıyorum ama oyun oynarken değil normal olarak arkada bir şey açık değilken internette gezinirken başıma geliyor buradaki ve başka yerlerdeki neredeyse tüm çözümleri denedim fakat sonuç nafile. Ağır oyunlar giriyorum Warzone gibi bana mısın demiyor makine fakat az önce dediğim gibi internette dolaşırken şak diye ekran klavye fare gibi çevre birimlerinin kasa ile bağlantısı kesiliyor kasanın fişinden çekerek kapatmadığım sürece herhangi bir başlatma tuşu işlemiyor.

Aynı sorunu yaşıyorum tam olarak. Oyun oynarken hiçbir problem yok fakat masaüstü arayüzünde, internette gezinirken vs. direkt 3-4 saniyelik bir donma ve arkasına reset atıyor. Laptop kullanıyorum ve 1 aylık daha servise gönderdim şu an bir çözüm bulabildiyseniz paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı