4200 TL'ye monitör tavsiyesi

Bütçe
4200₺
Spardoxu da hayatımda ilk kez duydum. HP bilindik bir marka vasat çıkma ihtimali yok bence IPS panel bir monitörün.

Konu ile ilgisi yok fakat Asusun adı garip. "Tuf" neyin açılımı? Tofu peyniri geliyor aklıma her "Asus Tuf Gaming" kelimesini duyduğum zaman.

Sizin de önerinizle aldığım ghosting çok ufak denmesine rağmen 3 gündür zorlasam da fark edemediğim LG24GN60R-B'den daha çirkin ve özellikleri aynı. Öyleyse neden ASUS model?

ASUS'un renk kalitesi daha iyi.
Bakın siz kullanıyorsunuz ve sıkıntı yok. İyi güzel ancak aynı fiyata daha iyi bir model var.

Ghosting testi yaparsanız o ufak ghostingi görebilirsiniz, hiçbir monitörde sıfır ghosting olmaz.

Spardoxu da hayatımda ilk kez duydum. HP bilindik bir marka vasat çıkma ihtimali yok bence IPS panel bir monitörün.

Konu ile ilgisi yok fakat ASUS'un adı garip. "TUF" neyin açılı mı? Tofu peyniri geliyor aklıma her "ASUS TUF Gaming" kelimesini duyduğum zaman.

ROG: Repuclic of gamers.
TUF: The Ultimate Force.

ASUS'un renk kalitesi daha iyi.
Bakın siz kullanıyorsunuz ve sıkıntı yok. İyi güzel ancak aynı fiyata daha iyi bir model var.

Ghosting testi yaparsanız o ufak ghostingi görebilirsiniz, hiçbir monitörde sıfır ghosting olmaz.

Daha iyi görüntü kalitesi olan bir model varsa bana neden bunu aldırttınız ayrıca tek piksel görüntü olmadığı için her zaman Ghosting'den saymadığım bir ghosting var bunu saymazsam yok.

Daha iyi görüntü kalitesi olan bir model varsa bana neden bunu aldırttınız ayrıca tek piksel görüntü olmadığı için her zaman Ghosting'den saymadığım bir ghosting var bunu saymazsam yok.

Forumda genel bilgi olarak bu vardı. LG'nin renk kalitesi daha iyi olduğu söyleniyordu.

Sonra ben bir karşılaştırma ile ASUS'un daha iyi olduğunu gördüm ve diğer arkadaşları da uyardım bu konuda. Tabii başka bir hocamda yardım etti bana.

Kral masa çok güzel görünüyor özel mi yaptırdın? Veya nereden aldın?

Hocam tamamen kendim yaptım. Çocukluk bilgisayar masamdı. Çekmece ve raflarını söktüm. Sadece ayağı kaldı. Mat siyah boya alıp boyadım. Şefaf vernikle bayağı güzel oldu. 25 yıllık falan yani masa 😂

Geri
Yukarı