4200 TL'ye monitör tavsiyesi

Bütçe
4200₺
Hocam bu çok sallanıyor diyorlar masa saklandığında vesaire doğrumudur?

VA panel, arkadaş CS ve ya valo oynayacaksa önermem.
Evet doğrudur, benim de aklıma bu hiç gelmemişti alırken. Sadece bu açıdan hiç önermem.Bu modeli nedense çok ince tasarlamışlar. Yuvarlak bir ayağa sahip ve içi boş,ayrıca monitör ve ayağın bağlandığı yer düz değil eğimli bir şekilde arkadan öne geliyor ağırlık merkezi ayağa göre epey önde kalıyor ve cihaz ciddi derecede ince, ekran kalınlığı 7mm gibi bir şey. Dediğiniz gibi ayağım masaya çarptığında vs. ciddi sallanıyor, hatta ilk masaya çarptığımda monitörü görünce 1-2 saniye deprem olduğunu düşünmüştüm 😄 Genelde atlıyoruz ama sırf özelliklerini incelemek yerine bu tarz şeylere de dikkat etmek gerekiyor, iş yerindeki VG249Q1A modelinde hiç böyle bir sorun yok,daha kaba bir kasası ve ayağı var ama onda da ekranın eğimini ayarlayamıyoruz. Sırf bunun için masanın kenarlarına köşebent taktım,ciddi miktarda azaldı.

Son düzenleme:
ViewSonic VX2418C almayı düşünüyorum. Alınır mı? Alınmaz ise monitör önerebilir misiniz?

-165Hz tazeleme hızı.
-0.5-1ms tepki süresi.
-23.6" - 27" inç arası.

Özelliklerinde.

Bütçe: 4200₺

Alınır. Monitörde ViewSonic kalitelidir. Arkadaşların tavsiye ettiği ASUS, Samsung monitörleri önermem.

Siz bilirsiniz. Ama fark etmiyor ben size söyleyeyim.

Şu an en iyisi bu:
27 inç istersen bu var:

Tabii ki de AOC. Monitörde ustalaşmış, panel üretici firma. ASUS, Samsung, MSI monitörler yerine AOC, ViewSonic gibi markalar iyidir.

Alınır. Monitörde ViewSonic kalitelidir. Arkadaşların tavsiye ettiği ASUS, Samsung monitörleri önermem.

Tabii ki de AOC. Monitörde ustalaşmış, panel üretici firma. ASUS, Samsung, MSI monitörler yerine AOC, ViewSonic gibi markalar iyidir.
Biraz fazla düz mantık gidiyorsunuz sanki? Konudaki Omni VX2418C çok da iyi bir model değil. Her zamanki gibi marka bazlı değil de model bazlı bakmak gerekiyor.

Nedense böyle PPL'i olanlar hep aynı oluyor. Daha dediğimi idrak edemiyorsunuz.

Çünkü monitör konusunda bilgili kişileriz. Ve dediğinizde hiçbir mantık yok.
Spardox, Gamepower gibi şeyleri bizde önermiyoruz ancak siz adını duymadınız diye bütün markalara öyle diyorsunuz.
HP Omen 25i varken 24G2SPU alınmaz.

PP mizde bir akım dır.

Çünkü monitör konusunda bilgili kişileriz. Ve dediğinizde hiçbir mantık yok.
Spardox, Gamepower gibi şeyleri bizde önermiyoruz ancak siz adını duymadınız diye bütün markalara öyle diyorsunuz.
HP Omen 25i varken 24G2SPU alınmaz.

Pp mizde bir akım dır.

Tamamdır hocam bende Gamepower'a güvenmiyorum zamanında kendilerinden klavye alacaktım, vasat.

VP249QGR, bütçe artarsa 25i al.

Sizin de önerinizle aldığım ghosting çok ufak denmesine rağmen 3 gündür zorlasam da fark edemediğim LG24GN60R-B'den daha çirkin ve özellikleri aynı. Öyleyse neden ASUS model?

Yeni konular

Geri
Yukarı