4300 sistem ne kadar eder?

sharp44

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde epey eski bir kasa var ve bu kasa boşa yer kaplamakta.
Satıyorum ama kaç para eder bilemedim 400TL'ye satılığa koydum fakat ilgilenen olmadı, fiyat fikirlerinizi bekliyorum.
Eğer fiyatı aşırı düşükse ve satmaya değmeyecek değerdeyse parçaları tek tek söküp birkaç eğlenceli deney yapmayı düşünüyorum :D

Screenshot.png

-240GB HDD
-1GB DDR2 RAM
-Intel(R) Core(TM) 2 CPU 4300 1.80GHz (2 ÇEKİRDEKLİ)
-Radeon X300/X550/X1050 Series 510 MB Ekran Kartı
*Windows 7 Yüklüdür, temiz kullanılmıştır.
*Anakart üzerinde 4 adet RAM slotu vardır ve sadece 1 tanesi doludur. Dilerseniz daha yüksek GB RAM'ler alıp takarak kasayı güçlendirme gibi imkanınız da mevcut.

İlan açıklaması bu şekilde.

Bir tane RAM tak 4 GB film milm izlersin Office isleri yaparsin akar.

Oyun da

GTA SA Vice City NFS Max Payne eski oyunlari oynar.

Ben kullanmayacağım hocam kendi bilgisayarım var, bu kasa bir tanıdıktan geldi, al sat senin olsun dediler %100 kar oranıyla satıyorum yani aslında.

Çok zor satılır bayağı eski sistem paraya çok ihtiyacınız yoksa eğlenceli deneyler yapabilirsiniz.

Teşekkürler bakacağım.

250-300 eder de bu devirde kimsenin böyle bir PC alacağını sanmam. İlgilenen olmaz yani. Oldukça eski ve güçsüz.

Evet bende aslında o yüzden satıp satmama arasında kararsız kalmıştım. Ederi bence de 300 TL ama kim alır bu kasayı ne için kullanır bilmiyorum :D

75 TL veririm hocam :D

Aman hocam kalsın, 75 TL ediyorsa ben parça sök tak yapmayı öğreneyim üzerinde en azından :D

Geri
Yukarı