45.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
45.000
Şuan düşündüklerim
Artıları: msi i7 11. Nesil 32gb ram 1tb ssd (sonradan yükseltilmesine gerek yok)
Eksileri: dos ve emin değilim ama ekran kartına göre düşük hz si var.

Bunun hakkında pek bir şey bilmiyorum.
...
Gigabyte eledim. Çok sıkıntıyla karşılaşan varmış. Amazon'daki yorumlarında sıkıntıyla karşılaşan çok. Şu an düşündüğüm MSI GP66 var. Forumda fikirlerini paylaşanlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Yeni Aero'ları bekleyebilirsiniz zamanınız varsa.
3070Ti/3080Ti (tahmini 105-130W)
4K 120Hz 1000Nit Mini Led ekran.
i7/i9 12.nesil.

Hocam eğer ekranla ilgili şartlarınız varsa Gigabyte Aero serisi Gigabyte'ın ekrana odaklandığı seri diye biliyorum, bu konuda önde bir model.

Bu notebook fiyatına değer mi? (mimarlık için)

Yeter ama ekran kartı Max-Q haberiniz olsun Max-P'ye göre daha az performans alırsınız ama aldığınız performans 3070'den daha iyi olur güzel seçim
Bunu alın 3080p sürümü ama işlemcisi i7 ama size yeteceğini düşünüyorum
Acer Predator PH315-53 modelini alabilirsiniz 29k ifyatı var ve için 3080 var 300hz fhd ekran var 15 k tl ye de 1 monitor alıp 10 k tl bütçe ayırabilirsiniz(hepsiburada uygulamasından bulduğum için link bulamadım siz modeli yazıp bakabilirsiniz)
Yeter ama ekran kartı Max-Q haberiniz olsun Max-P'ye göre daha az performans alırsınız ama aldığınız performans 3070'den daha iyi olur güzel seçim

Acer Predator PH315-53 modelini alabilirsiniz 29k ifyatı var ve için 3080 var 300hz fhd ekran var 15 k tl ye de 1 monitor alıp 10 k tl bütçe ayırabilirsiniz(hepsiburada uygulamasından bulduğum için link bulamadım siz modeli yazıp bakabilirsiniz)
Linux la geliyor siz windows kurarsınız

Son düzenleme:

Acer Predator PH315-53 modelini alabilirsiniz 29k ifyatı var ve için 3080 var 300Hz FHD ekran var 15 k TL'ye de 1 monitor alıp 10 k TL bütçe ayırabilirsiniz(Hepsiburada uygulamasından bulduğum için link bulamadım siz modeli yazıp bakabilirsiniz)

Linux'la geliyor siz Windows kurarsınız

Darboğaz merhaba diyor. Ekran kart 100W.

Yeni konular

Geri
Yukarı