45.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
45000
ASUS markası güzel ama 512 GB SSD ve AMD işlemci beni düşündürüyor.

2. SSD slotu var ekleme yapabilirsiniz, fiyat güzelde sitedeki satıcıyı tanımıyorum.

Hocam üstte yazdığım gibi ASUS markası güzel ama 512 gb ssd ve amd işlemci beni düşündürüyor. 1 tb olsaydı iyi olurdu.

ASUS markası güzel ama 512 gb ssd ve amd işlemci beni düşündürüyor.
Ağır oyunlarda işlemci çalışmaz ekran kartı çalışır. Sizin attıklarınızda RTX 4060 var, benim attığımda RTX 4070, aynı zamanda illaki bir tane boş m.2 slotu vardır takarsınız bir tane 1 TB ssd takılırsınız öyle.

Hocam bu bütçeyi zorlayarak oluşturdum laptopa ekleme yapmak istemiyorum. asus ile benim attığım msi yada dell laptoplar arasında çok fark var mıdır?
Var tabii ki, eklemeyi illa sonradan yaparsınız boşuna performanstan kısmayın.

Ağır oyunlarda işlemci çalışmaz ekran kartı çalışır. Sizin attıklarınızda RTX 4060 var, benim attığımda RTX 4070, aynı zamanda illaki bir tane boş m.2 slotu vardır takarsınız bir tane 1 TB ssd takılırsınız öyle.
4060 ile 4070 arasındaki fark gözle görülür seviyede mi?

45 bin laptopa vereceğine masaüstü al daha iyi
45 bin laptopa vereceğine masaüstü al daha iyi.
Performans konusunda haklısın ama seneye üniversiteye gideceğim onu düşünerek alıyorum.

Var tabii ki, eklemeyi illa sonradan yaparsınız boşuna performanstan kısmayın.

Hocam 12. nesil i7 işlemcili MSI gayet hakkını verir, AMD düşünmüyorsa attığı MSI modelini alması daha mantıklı değil mi? Bende Intel işlemci istediğim için 1 ay önce MSI aldım memnunum.

Sende mi ASUS'u tavsiye ediyorsun?

Evet.

Hocam 12. nesil i7 işlemcili MSI gayet hakkını verir, AMD düşünmüyorsa attığı MSI modelini alması daha mantıklı değil mi? Bende Intel işlemci istediğim için 1 ay önce MSI aldım memnunum.

Değil hocam, 4050 bulunduruyor cihaz. İşlemcisi de güçsüz kalıyor bütçedeki alternatiflere göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı