450 bin TL'ye araç önerisi

Nasıl bir araç istiyorsunuz? Dizel mi benzin mi? Sedan mı? Model yılı?

Dizel benzin kısmı fark etmez de benzin ise LPG'li olur. Aslinda kararsız kaldığım için fikir almak istedim. 2009 Jetta'lar var 2009 focuslar var veya modeli düşürüp 2005 falan A4 almak daha mı mantıklı. Honda City'ler var mesela. Sedan olsun istiyorum. Veya daha yüksek model 2011 2013 falan 301 veya C elyseler daha mı mantıklı olur. A3 olabilir ama hatchback olarak.

Selamünaleyküm.
450 bin civarı bir araç almak istiyorum.
Almışken hız sabitleyici Bluetooth falan olsa güzel olur aslında. Ama çok da önemli değil tabii ki bunlar.
Siz olsanız ne alırdınız. Hangi ve marka model tercih ederdiniz?
Tecrübe ve önerileriniz için bekliyorum.

Konuyu biraz daha açarsanız iyi olur tecrübeli değilim ama internetten bildiğim bilgiler ile yardımcı olabilirim eski olsa olur mu kilometre ne kadar önemli gibi.

Dizel benzin kısmı fark etmez de benzin ise LPG'li olur. Aslinda kararsız kaldığım için fikir almak istedim. 2009 Jetta'lar var 2009 focuslar var veya modeli düşürüp 2005 falan A4 almak daha mı mantıklı. Honda City'ler var mesela. Sedan olsun istiyorum. Veya daha yüksek model 2011 2013 falan 301 veya C elyseler daha mı mantıklı olur. A3 olabilir ama hatchback olarak.
450 ye bahsettiğiniz araçlar heyecan olur. Mantıklı alınacak tek araç 301 c-ellyse olur modelli sedan olarak. Jetta focusun çok yüksek km li yoracak olanı dışında bulamazsınız. Dolu paket temiz punto veya brava bulunabilir o aralıkta.

450'ye bahsettiğiniz araçlar heyecan olur. Mantıklı alınacak tek araç 301 C-ellyse olur modelli sedan olarak. Jetta focusun çok yüksek kmli yoracak olanı dışında bulamazsınız. Dolu paket temiz punto veya brava bulunabilir o aralıkta.

Hocam bahsettiğim araçları buldum hepsi 200000 km altı araçlar. Yazdıklarımı araştırıp yazdım zaten.

Konuyu biraz daha açarsanız iyi olur tecrübeli değilim ama internetten bildiğim bilgiler ile yardımcı olabilirim eski olsa olur mu kilometre ne kadar önemli gibi.

Hocam 200000 kmden yukarısına bakmadan yukarıda yazdığım araçlara baktım. Karasız kaldim. Acaba hangisi daha mantıklı olur hangisi alınır vs diye fikir danışmak istedim.

2009 ve üstünün tavan değişenleri pert kayıtlıları bile liste başı 450 den başlıyor zaten.
Dolu hasarından tavan boyatınıda ilk defa görüyorum. Şasi podye airbag işlemsiz tavanda da kesme biçme yoksa fiyat güzel duruyor. Muadilleri tavan boyasızları 480 den başlıyor zaten.

Araçta lpg yok km de 4₺ ye yakın tüketimi de var bilginiz olsun.

Biraz daha detay verin.

Dizel benzin kısmı fark etmez de benzin ise LPG'li olur. Aslinda kararsız kaldığım için fikir almak istedim. 2009 Jetta'lar var 2009 focuslar var veya modeli düşürüp 2005 falan A4 almak daha mı mantıklı. Honda City'ler var mesela. Sedan olsun istiyorum. Veya daha yüksek model 2011 2013 falan 301 veya C elyseler daha mı mantıklı olur. A3 olabilir ama hatchback olarak. Km si 200000'den pek yukarı çıkmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı