450 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

mattakasskos

Hectopat
Daha fazla  
400-500 TL arası gta5'ide kaldırabilecek ekran kartı tavsiyesi istirham ederim :)

g.png

Casper hazır bilgisayarlardan aldın galiba. İyi bir PSU içinde bütçe ayırın. İşlemciniz iyi. :) İşlemci iyi olduğundan R9 270 öneriyorum fiyatına göre. :)

• Bu arada ekran kartınız GTX560'mı ?

Valla kardeşim kasa server olduğu için psu iyi bişe olması gere.k yabancı bişe yazıyor üstünde. Bir sorum daha var, ekran kartında bit önemli mi?256-128 bit yani önüme engel cıkmasın beni biraz taşısın kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla kardeşim kasa server olduğu için psu iyi bişe olması gerek yabancı bişe yazıyor üstünde bir sorum daha var, ekran kartında bit önemlimi 256-128 bit yani önüme engel cıkmasın beni biraz taşısın kardeşim
  1. Ekran kartı alırken GPU mimarisine bakılır.
  2. Bu ekran kartının BİT değeri sıkıştırılmıştır yani AMD gibi yüksek olması bişeyi değiştirmez.
  3. Ona kalırsa HD 6950 , GTX750Tİ'den üstün olurdu. :)

Yani diyorsun ki rahat ettirir. Gta serisinde bi sıkıntı çıkarmaz dimi, sonra elimizde patlamasın fx 6300 zor gitti de buda öle olmasın. Valla bu site sayesinde yazmayı ögrenicegiz :D

Yani diyorsun ki rahat ettirir. Gta serisinde bi sıkıntı çıkarmaz dimi, sonra elimizde patlamasın fx 6300 zor gitti de buda öle olmasın. Valla bu site sayesinde yazmayı ögrenicegiz :D

Merak etmeyin sorun olmaz. GTA 5'ide tahmini olarak orta-yüksek arası oynarsınız. Birazda optimizasyona bağlı. :)

Kardeşim başka arkadaşların tavsiyesi de olursa amenna sana teşekkür ederim. Benden bir sana alkış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı