4500 5500 TL gamebook önerisi

Monster'da 5200TL'ye i7 9750H ve GTX 1050 gördüm o nasıldır sonuçta aşırı yüksek oyunlar oynamıyorum ama siz daha iyi bilirsiniz ilerde nolacağı belli değil.

Evet çok fazla var öyle insan ama olsun ne yapalım 😑🤗😂
Acer Nitro Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i5 9300H, 8GB RAM, 1TB + 128GB SSD, GTX1650 4 GB, Linux, NH.Q59EY.009: Amazon.com.tr taksit sayısı çok az ama bakacağız artık en iyi bu gibi geldi şu an.

Paneli TN hocam dikkat edin.

Hocam o ne oluyor bilmiyorum?
Ürünün internet sitesinden baktım 120Hz IPS yazıyor.

Yanlış modele bakmışsın sanırım. Ürünün sonundaki kodu aratıp bakabilirsiniz. TN ve IPS farklı ekranlardır. Youtube üzerinde çeşitli karşılaştırma videoları var fikir sahibi olabilirsiniz.

Sizin attığınız model bu:

Yanlış modele bakmışsın sanırım. Ürünün sonundaki kodu aratıp bakabilirsiniz. TN ve IPS farklı ekranlardır. YouTube üzerinde çeşitli karşılaştırma videoları var fikir sahibi olabilirsiniz.

Sizin attığınız model bu:

Tamam işte hocam özellikler kısmında IPS ekran yazıyor. Ben mi yanlış görüyorum yoksa.
Arkadaşlar Casper Gaming laptop aldım fakat GTX 1050 olanı aldım fazla para vermek istemedim fazla grafik isteyen oyun oynamıyordum zaten. Kargo bana ulaşınca içeriği ve oyun testleri gibi testlerini sizlerle paylaşacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200330-233119.png
    Screenshot_20200330-233119.png
    52,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı