4500-5500 TL Gamebook önerisi

tecno42

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600 I MSI B650P I IXFX 6900XT I 32GB 6400MHZ RAM
Aradığım özellikler:
  • 17.3 inch ekran
  • Öncelikli olarak MSI
  • Minimum GTX 1050 4GB
  • 7. nesil işlemci

Monster t5 v13.1 6GB gtx1060 var üzerinde. Ekranı 15.6'' yalnız. 4999tl fiyatı var gtx1060'lı modeller içinde fiyat olarak en uygun olanı.

Monster'larda genellikle HDD ve Windows olmuyor. Onlara bakıp almanızı tavsiye ederim.

17.3" değil fakat aklınızda bulunsun diye söylüyorum. Ben geçen hafta Vatan Bilgisayar'dan Dell 7567 aldım. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

Monster'larda genellikle HDD ve Windows olmuyor. Onlara bakıp almanızı tavsiye ederim.

17.3" değil fakat aklınızda bulunsun diye söylüyorum. Ben geçen hafta Vatan Bilgisayar'dan Dell 7567 aldım. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

O durum modele göre değişiklik gösteriyor. Eğer windows almak istemiyorsan firmalar sana alternatif sunuyor. Hdd, ssd bunlar tercih meselesi, oyun için en önemli unsur ekran kartı. Yani aynı fiyata alınabilecekler içinden ekran kartının daha iyi olduğu modeli seçmek mantıklı. Diğer parçalar zaten sonradan eklenip, çıkartılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı